Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
1. máj v Brně: skauti a feťáci protestovali proti dělníkům. Policie u nich našla drogy a stříkačky
skauti

2.5.2017

1.května měla Dělnická strana sociální stravedlnosti ohlášený svůj mýtink v Brně. Proti tomu se protestovali krajně levicoví aktivisté. Akci pojmenovali Brno nehajluje a pojali ji jako provokací vůči skinům z DSSS. Protestů se zúčastnila zvláštní sestava lidí:

Fanoušci levicově extrémistického hnutí Žít Brno

Fanoušci levicově extrémistického hnutí Žít Brno

lidé z okolí Brněnské radnice, kterou vede hnutí oligarchy Babiše, krajně levicové uskupení Žít Brno a Strana Zelených spolu s kontroverzní KDU-ČSL. Tato koalice se proslavila svojí podporou dovozu islamistů, tzv. uprchlíků, do Brna. Kontroverzní primátor Vokřál (ANO) dokonce požadoval po městských částech, aby jim přidělily byty mimo pořadí – před Brňáky.

Lidé kteří nevnímají co se kolem děje

Lidé kteří nevnímají co se kolem děje, nemyslíme pana redaktora ,ale dámu zjevně z Antify

Snímek obrazovky 2017-05-02 v 23.54.18

Lidé kteří nevnímají co se kolem děje

narkomani a bezdomovci, kteří obývají okolí Brněnského hlavního nádraží

Antifašisté ?

Antifašisté ?

Antifašisté ?

Antifašisté ?

lidé blízcí kontroverzní kavárně Tři ocásci, kteří se nechvalně proslavili tím, že v roce 2015 jezdili hromadně na Balkán, kde pomáhali pašerákům lidí převést muslimy do Shenghenského prostoru

V USA vláda pravděpodobně zařadí skupinu Antifa na seznam teroristických organizací

V USA vláda pravděpodobně zařadí skupinu Antifa na seznam teroristických organizací

organizace Antifa, která je proslavená svými útoky na všechny s kým ideově nesouhlasí. O víkendu upálili v Pařéži policistu, který se jim pokoušel zabránit ve výtržnostech. Hodili na něho molotův koktejl. V pátek zase zmlátili německého radního za stranu Alternativa pro Německo Eberhard Bretta, protože mu vyčítají, že je proti dovozu islamistů do Německa. Zbili i jeho manželku.

Skauti, kteří rádi kopou "nácky" do hlavy. Kdo je nácek, o tom rozhodnou oni.

Skauti, kteří rádi kopou „nácky“ do hlavy. Kdo je nácek, o tom rozhodnou oni.

A šokující byla účast brněnských skautů! Mladá dívka měla dokonce ponožky God night white pride. Ty zahrnují motiv jak postava kope do hlavy ležícího člověka. Má to symbolizovat jak „sluníčkář“ kope „nácka“.

Mluvčí Police ČR později informovala, že policisté na místě zadrželi celkem 11 osob a u části z nich zabavili drogy a injekční stříkačky. Vzhledem ke kritice skinů vůči drogám, lze předpokládat, že drogy a jehly policie zabavila jejich odpůrcům.

„Zatím jsme zajistili šest lidí, kteří se dopouštěli protiprávního jednání. U některých z nich policisté našli injekční stříkačky a omamné a psychotropní látky,“ uvedla ve čtyři hodiny odpoledne, krátce po tom, co pravicoví radikálové svoje shromáždění rozpustili, jihomoravská policejní mluvčí Štěpánka Komárová.

 

Berou skauti pervitin? Heroin?

Nevíme, každopádně si dobře zkontrolujte, kdo vede skautský oddíl kam chodí Vaše děti. Ten brněnský prý vede kontroverzní politik z Žít Brno.

All for Joomla All for Webmasters