Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
VIDEO: Antifa je skutečným pachatelem násilí v Charlottesville!
A counter demonstrator uses a lighted spray can against a white nationalist demonstrator at the entrance to Lee Park in Charlottesville, Va., Saturday, Aug. 12, 2017.   Gov. Terry McAuliffe declared a state of emergency and police dressed in riot gear ordered people to disperse after chaotic violent clashes between white nationalists and counter protestors. (AP Photo/Steve Helber)

Radek Nováček, 16.08.2017

V pondělí proběhlo shromáždění obskurdních anarchofašistických spolků, kde se řečníci vyjadřovali k úvaze Bloku proti islámu o událostech v Charlottesville.

Za textem zveřejněným na našem profilu si stále stojíme. Je jasné, že kritika neomarxistických etrémistů, kteří napadli řádně ohlášenou a povolenou demonstraci proti bourání sochy gen.Lee, přivádí české etrémisty k zuřivosti. Násilné napadání poklidných demonstrací jejich názorových odpůrců, přesně podle vzoru německých SA ve 30 letech 20 století, je podle nich zcela správné a používají ji sami i v Čechách. S úchylnou radostí čekají na neštěstí, ze kterého mohou rasisticky obvinit „bílou většinu“. A snaží se srovnávat nesrovnatelné.

Tisíce opravdových teroristických činů, při kterých pachatel řve Allahu agbar a neomarxistůn nakloněná média spekulují o motivu, který by neměl nic společného s jimi preferovaným islámem a nešťastnou události, která podle videozáznamů nebyla vůbec úmyslným činem, ale panickou reakcí řidiče, po té co je ho vůz napadl „bojovník za lidská práva“ baseballovou pálkou. Demokracie je pro tyto existence zcela nepřijatelná. Jejich zvrhlé názory musí zvítězit i za cenu násilí.

Winston Churchill měl obrovskou pravdu, když řekl že, „Fašisté budoucnosti budou sami sebe nazývat antifašisty.“ Ne náhodou na jejich shromáždění zazněly i požadavky o osvobození zločinců zadržený při výtržnostech v Hamburku při zasedání G20. Neomarxisté kordinovaně pomělili město ve válečnou zónu, žhářské útoky, které jen náhodou neskončily tragicky, by měly skončit tresty minimálně stejnými jako útok ve Vítkově, tj. okolo 20 let.Tyto spolky však volají po osvobození těchto zrůd. Vraždění tzv. náckú je přeci zcela v pořádku. My tolerujeme v demokracii i hlásání extrémních názorů, takže nenapadáme Socialistou solidaritu, zločince z Antify či Mladých zelených, či jiných etxrémistů, protože svoboda slova je jen jedna a buď je nebo není.


Původní text napsal Tomáš Měšťan :

Co se opravdu děje v Charlottesville?! Nevěřte Babišovým presstitutkám, kteří píší o bílých extremistech!!!

HNUTÍ ALT – RIGHT NAPADENO SLUNÍČKY
A máme to tu zase. Další mainstream mediální pohádku o tom, jak zlej bílej muž vyvolal násilí a chudáci sluníčka, se jen bránila. Takže pochod Alt – Right byl dopředu nahlášen. Likvidace památníků a zakazování vlajek z dob Confederace, je rasismem naruby. Bourání soch, na kterých je generál Lee, je dnes jasným symbolem útisku bílého člověka. Potyčky a násilnosti byly vyvolány sluníčky, kteří napadli pochod a shromáždění příznivců hnutí Alt – Right, jenž nesouhlasí se zákazem používat vlajku Confederace a s likvidací soch a památníků. Radikální Antifa, nebo také černoši z Black live Matter, což je hnutí, které veřejně hlásá nadřazenost černochů, nad bělochy a je napojeno na kriminální a násilnické gangy v celé USA. Neziskovky a také muslimové, a LGBTQ lobby, feministky, to vše bylo součástí násilnických skupinek, kteří napadali členy Alt – Right, kdykoliv se k nim dostali. Média informují o tom, že Alt – Right jsou extrémističtí běloši. Být dnes běloch, heterosexuál a patriot, je prostě podle mainstream medií extremismus…Zemřeli také tři lidé, dva policisté spadli s helikoptérou, která akci monitorovala (helikoptéra měla technickou poruchu) a jedna 32 letá žena, do které najelo auto. Policie však nepotvrdila, že by šlo o útok člena Alt – Right, jak ihned začali trolit levicové sociální sítě a spol. Prezident D.J.Trump vyzval ke klidu. Je ovšem jasné, že nátlak ze strany mainstream médií, radikální levice, černošských a muslimských gangů se po zvolení Trumpa prezidentem USA (Alt – Right podporoval Trumpa) stupňuje a na to reaguje hnutí Alt – Right svojí obranou. Obranou hodnot, která těmto agentům zmaru nevyhovují a nenávidí je.

USA, Virginia, Charlottesville, 12.8.2017

Autor: TGM, Praha, ČR, 13.8.2017


Na Twitteru je video, které jasně ukazuje, že auto, které řídil James Alex Fields Jr. a kterým najel do davu afrických Američanů a extrémistů z Antifa, původně jelo klidně a pomalu. Až ve chvíli, kdy do něho nějaký černoch udeřil (pravděpodobně) basebalovou holí, tak řidič šlápl na plyn vžitil se do davu. Bude zajímavé sledovat jak tuto situaci vyhodnotí soudce a porota. Je klidně možné, že 21letý pachatel bude osvobozen.

All for Joomla All for Webmasters