Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
ALABAMSKÉ VOLBY DÁVAJÍ GEORGOVI SOROSOVI V AMERICKÉM SENÁTU NEBEZPEČNÝ VLIV
Doug-Jones-and-George-Soros_810_500_55_s_c1

DR, 14.12.2017

Radikálně sociální liberál Doug Jones byl zvolen americkým senátorem třemi hlavními silami – organizacemi významně financovanými předním světovým globalizátem George Sorosem, dále dobře promazaným organizačním soukolím Obamovy demokratické strany (podle Saula Alinského), také podporovaném Sorosem a antitrumpovskými republikány. Nějakou roli zřejmě hráli i aktivisté národní gay organizace a i nasazení jednotlivců.
 
Bez této obrovské podpory by Jones neměl šanci Roy Moora porazit. Doug Jones nereprezentuje něco vzrušujícícho či vyjímečného, čím by voliče mohl inspirovat.
 
Lidé z Alabamy byli zavedeni na cestu neetickými silami a tak nezvolili senátora, který by skutečně zastupoval jejich zájmy.
 
Tohle ale je mnohem horší výsledek voleb. Znamená to, že Doug Jones Sorosovým dlužníkem. To se jistě promítne do hlasování a dalších akcí tohoto amerického senátora. Nyní je Sorosovou loutkou.
 
Jones také ovšem dluží republikánu McConnellovi údajně 30 milionů dolarů, které republikánská organizace investovala do sebezničující porážky kandidáta své vlastní strany.
 
Počet senátorl se nyní změnil z 52 republikánů a 48 demokratů na 51-49. To je ostrá hrana ostří, zvláště s ohledem na skutečnost, že nejméně tři republikáni senátoři jsou anti-Trump, liberální RINO (Republicans in Name Only).
 
Vzhledem k tomu je program Trumpovy vlády ohrožený.
 
Brietbart News informoval o tom, že pastor Kenneth Glasgow vedl Sorosův polský levicový politický stroj v Alabamě. Dosáhl toho, že mohli volit lidé i s rejstříkem trestů. Breitbart poznamenal, že “ se v posledních týdnech v Alabamě úspěšně registrovalo tisíce zločinců.“ Dále uvádí, že Glasgow je prezidentem Společné lidové společnosti (TOPS) a bývalým vůdcem radikálního hnutí Free Alabama (FAM) , které spolupracovalo s mnoha radikálními levicovými organizacemi, jako jsou průmysloví dělníci světa a anarchistická federace černého kříže.
 
Je těžké pochopit, že George Soros utekl se všemi jeho hanebnými skutky proti tolika národům. Proč nebyl několikrát zatčen? Přinejmenším, proč nebyl veřejně označený politickými a jinými vůdci, aby veřejnost lépe pochopila, jak nebezpečný Soros a jeho obrovská armáda politických sabotérů jsou pro demokracii a svobodu ve světě.
 
Soros dokonce získal obrovský vliv v katolické církvi a vatikánu díky své kontrole populace, změně klimatu a Novému světovému řádu – i jako obhájce blízkých spolupracovníků Jeffreyho Sachse, Pan Ki-Moona a mnoha dalších. Stali se pravidelnými řečníky a poradci ve Vatikánu – něco, o čem by nikdo z nás v minulých dokumentech vůbec nikdy nesníval. Je to špatné.
 
Svět se musí probudit. Proti George Sorosovi. Rychle.

https://www.lifesitenews.com/blogs/alabama-election-gives-george-soros-dangerous-influence-in-us-senate

 

 

All for Joomla All for Webmasters