Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
ALBÁNSKÝ AZYLANT VE ŠVÉDSKU ROZSEKAL DÍVKU SEKEROU. PRÝ V SEBEOBRANĚ.
durim

DR, 2.12.2017

Durim Lumi popravil mladou ženu sekerou.

Ještě předtím ale zabil Ještě muže v Řecku.
Letos v květnu znovu smrtelně zaútočil –  sekerou proti mladé ženě.
Durim Lumi, 36 let, je odsouzen na 18 let vězení a vyhoštění. „Vražda má charakter čisté popravy,“ říká prokurátor Per Svensson.

„Vzal jsem sekeru a šel a sekl ji“. To Durim Lumi, 36 let, přiznal  sám policii. A pokračuje: „Je mi opravdu líto, že se to stalo. Není to něco, co jsem předpokládal nebo co bych chtěl.
Obětí byla dcera jeho přítelkyně. Ani během procesu se nepodařilo zjistit nějaký jasný motiv jeho činu.

„Myslím, že je jasné, že se to nestalo kvůli tomu, že by se jí cítil ohrožen. Vražda má charakter čisté popravy“, říká prokurátor.

Dokumenty z Řecka prokazují, že se měl už předtím dopustit smrtelného násilí. Dokumenty tvrdí, že na přelomu tisíciletí v Řecku zabil člověka nožem. Toto však vrah popřel. „Ale nemám důvod zpochybnit řecké údaje. Jedná se o vraždu nebo zabití a podle záznamů rozsudek nad Durim Lumi v Řecku byl 15 let a 9 měsíců. Ale kolik let si odseděl, nevím“, říká prokurátor Per Svensson.

„Neexistuje žádný důvod k zpochybnění údajů ,“ píše okresní soud, který také zdůrazňuje, že odsouzený byl identifikován jménem, ​​datem narození a číslem pasu.

Albánskému občanovi Durimu Lumimu byla zamítnuta jeho žádost o azyl a v době, kdy vraždil, ve Švédsku pobýval nelegálně.  Nyní byl odsouzen na 18 let ve vězení a vyhoštění.

 

https://www.expressen.se/gt/mannen-hogg-ihjal-kvinna-med-en-yxa/

 
All for Joomla All for Webmasters