Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Americká vláda zahájila tažení proti cenzuře na Facebooku
D6otyK1XoAAutGT.jpg-large

ŽM, 16.5.2019

Po té co vládnoucí režimy v Evropské unii tlačí na Facebbok, Twitter a další sociální sítě, aby cenzurovaly levičákům nepohodlné názory, americká vláda jde opačným směrem. Vláda založila novou stránku, přímo na doméně Bílého domu, kde je možné nahlásit cenzurní zásahy ze strany sociálních sítí. Adresa této stránky je www.wh.gov/TechBias. Na stránce americká vláda píše:

SOCIÁLNÍ MÉDIA by měla dodržovat svobodu SLOVA. Přesto příliš mnoho Američanů zažilo, že jejich účty byly pozastaveny, zakázány nebo podvodně hlášeny za nejasné „porušování“ uživatelských pravidel. Bez ohledu na vaše názory, pokud máte podezření, že politické předsudky způsobily, že proti vám byly podniknuty takové kroky, podělte se o svůj příběh s prezidentem Trumpem.

 

Stránka je pouze pro americké občany, nebo lidi s tvrvalým pobytem na území USA.

Celá tato snaha americké vlády o zachování svobody slova bije do očí při porovnání s kroky režimu EU, kdy eurokomisařka Jourová (hnutí ANO) tlačí na sociální sítě aby svojí cenzuru zintenzivněly. Stejně jako v Německu a Francii, kde to samé prosazuje Merkelová a brutální Macron.

 

Že je na Facebooku zakázáno kritizovat islamizaci, progresivní levičáky a další nepřátele svobody dobře znají i čeští uživatelé této sociální sítě. Zde je nepatrná sbírka důvodů, které vedly k blokaci či úplné likvidaci některých tránek či osob ze sociální sítě.

All for Joomla All for Webmasters