Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Aquapalace Čestlice : aquapark podle práva šaria a sluníčková nenávist
ridelová

ŽM, 10.7.2017

V horkých letních dnech, kdy byla podstatná část národa u vody, rozbouřily české mediální prostředí fotografie dvou islamistek v bazénu v Aqualandu Čestlice. Na našem facebookovém profilu i jinde na internetu, bylo možné si přečíst spostu reakcí. Naprosté většině lidí se skutečnost, že islamistky smějí v hábitu do vody nezamlouvala. Nicméně zaregistrovali jsme i několik názorů, které máme potřebu vyvrátit.

Koupání podle pravidel šaria

Právo šaria, na základě studia pramenů islámu, poskytuje ucelený návod jak žít. Zmiňuje, jak by měl člověk vylučovat fekálie, že žena má poloviční hodnotu oproti muži a samozřejmě i přikazuje muslimkám, že smějí chodit pouze „v závoji, který si přitahuje k tělu“. Muslimské země, které právo šaria mají jako jediný zákoník, Saudská Arábie, Islámský stát, Irán, Somálsko, Afganistán a další, zahalování strikně vyžadují. Naopak Turecko a Tunisko právo šaria přímo zakazují. Statečné ženy – skutečné feministky v muslimských zemích bojují za právo chodit prostovlasé.

Muslimové nejsou víc než my křesťané a nevěřící.

Právo šaria považuje nás nemuslimy za podřadné bytosti. Všichni si uvědomujeme, jak diskomfortně se cítíme když jsme nazí, před oblečeným člověkem, či dokonce člověkem v uniformě. A přesně s tímto despektem se muslimky dívají na nemuslimky v bikinách – jako na děvky.

Ostentativní náboženský symbol

Město Cannes na Azurovém pobřeží koupání na městských plážích zakázalo. Starosta Cannes David Lisnard vydal vyhlášku, která zakazuje plážové oděvy, jež „nerespektují dobré mravy a sekularismus“. Burkiny podle něj spadají pod tento zákaz. „Plavky, které ostentativně dávají najevo náboženskou příslušnost, zatímco Francie je terčem teroristických útoků, právě ve jménu islámu, zde nemají své místo“.

Připomeňme si, že jenom za letošní rok muslimové povraždili v rámci džihádu 131 lidí přímo v Evropě a více než 9.000 celkem.

Zahalená žena je cudná a odhalená nestyda

Ano, i takové argumenty zaznívají ze strany proislámských fanatiků.

Náboženský fanatik, který se snaží vlísat do přízně islamistů

Náboženský fanatik, který se snaží vlísat do přízně islamistů.

Tzv. elita, která opovrhuje tzv. Čecháčky

se zase domnívá, že když u nás bude hodně islamistických fanatiček, že budeme světoví. Slovo Čecháček, zde zavedl Václav Havel. Tento elitář hluboce opovrhoval lidmi, kteří chodí do práce, budují své štěstí, mají děti a touží po klidném životě. Jisté procento populace se v jeho stylu vzhlédlo a cítí hluboký odpor k lidem, kteří nikdy nic nezprivatizovali, nikdy nedostali ani korunu na tzv. dotacích, vše co mají si museli poctivě vydělat.

kautsky

19894922_494634640872421_2621375433412821592_n

 

 

Moderní evropští fašisté se sami označují za antifašisty.

Moderní evropští fašisté se sami označují za antifašisty.

Co s člověkem, který vlastní spoluobčany označuje za póvl? Množit by se každopádně neměl...

Co s člověkem, který vlastní spoluobčany označuje za póvl? Množit by se každopádně neměl…

Islamizace pokračuje, nedá se s tím nic dělataquapalace

Aquapalace se vyjádřil, že stále víc a víc žen se dožaduje koupání v hidžábech a burkinách, že je to takový trend a že s tím nelze nic moc dělat. Ale lze! Prostě islamistkám zakázat vstup v hábitech. Tak jednoduché to je.

To že to nebude s tím islámem tak horké si říkali křesťané v Egyptě před 1.300 lety, Španělé před 1.200 lety ve Španělsku, před 1.100 Peršané v Iránu, před 800 lety křesťané v Byzanské říši a před 600 lety budhisté v Afganistánu také. Před 300 lety celé armády muslimů zastavili až sjednocené jednotky Evropanů u Vídně. Je fascinující, že po 1.400 letech zkušeností existují pitomci, kteří to nevědí…

DSC_0928-2

Příletová hala Dauha : ukaž že nás respektuješ

Je přirozené si chránit svojí kulturu a životní styl

Muslimské země to dělají dávno. A v tomto by nám mohli být příkladem! Když se Somálci pokusí nelegálně připlout k saudským břehům – ti je rozstřílejí přímo z vrtulníku. Když se chudí Pakistánci, Bagladéšané ale i Evropané stěhují do bohatých, feudálních a ropných zemí v Perském zálivu, nesmějí ani ceknout o svých zvycích a právech. Smějí chodit do práce, žít po svém v uzavřených areálech. Pokusy o pašování Bible se trestají rozřezáním prstů, pašování alkoholu vyhoštěním.

oneofus-sm

Když přiletíte do Kataru, hned na letišti dostanete zdvořile instrukce, co v Kataru nesmíte : nosit krátké šaty, odvážná trička, politické symboly, šortky a nátělníky. Ke svým ženám se nemáte chovat moc důvěrně. Zdůvodnění je jednoduché : ukaž svůj respekt k naší kultuře, zvykům, hodnotám a tradicím.

Koneckonců tohle je skutečná „multikultura“! Pokud dopustíme aby to u nás na plovárnách vypadalo podobně jako v Kataru a oni aby to tam vypadalo jako u nás, nebudeme mít už žádný důvod se navštěvovat a poznávat. Svět bude nudný, unifikovaný a odporně globalizovaný.

V Egyptě a dalších muslimských zemích islamistky nesmí všude

Ty vyspělejší islámské země jsou často rozpolcené. Venkovská chudina je fanaticky věřící a vyšší třída z měst k islámu cítí podobný odpor jako my. Ještě před 50 lety, kdy se křesťanská civilizace chovala sebevědomě a suveréně k nám Egypťané, Turci, Tunisané a další národy zasažené islámem vzhlíželi jako ke svým vzorům. Islám chápali jako zaostalou ideologii svých negramotných spoluobčanů a vysmívali se mu. Jako prezident Egypta Gamál Abdel Násir v roce 1958.

Dodnes slušné hotely v Káhiře často neumožnují vstup fanatičkám v hidžábu a když tak předem upozorňují své hosty, že se tam mohou vyskytovat lidé oblečení podle práva sharia. V Čestlicích se s podobným varováním nikdo neobtěžuje.

Hotel Nile Country Club : když je plno, mohou se zde vyskytovat i ženy v šaria-plavkách. Pokud Vám vadí, přijďte uprostřed týdne, nebo brzy ráno.

Hotel Nile Country Club : když je plno, mohou se zde vyskytovat i ženy v šaria-plavkách. Pokud Vám vadí, přijďte uprostřed týdne, nebo brzy ráno.

Malajsie je muslimská země - přesto v se tam v abáji ženy koupat nesmí

Malajsie je muslimská země, plná turistů ze Saudské Arábie – přesto v se tam v abáji ženy koupat nesmí.

 

Reklama na bazén a hotel Poll Club v Káhiře

Reklama na bazén a hotel Poll Club v Káhiře

Aquapark Čestlice zoufale lže

Ty dvě islamistky se nekoupaly v plavkách podle práva šaria, tzv. burkinách, ale v normální abáji a hidžábu. Žena vlevo dokonce vypadá, že má nikáb. Jak vypadají burkiny si můžete prohlédnout na ebay.de.

Normální muslimky se nezahalují

zahalují se pouze nebožačky, které k tomu přinutila rodina, negramotné vesničanky na jihu Egypta, v Afganistánu a Pakistánu. A právě islámské fanatičky. Vzdělané a sebevědomé Arabky a Peršanky chodí prostovlasé a za toto své právo aktivně bojují.

Saudská (!!!) princezna Ameerah a princ Alwaleed

Saudská (!!!) princezna Ameerah a princ Alwaleed

Syrský prezident Bašír Assad a jeho žena Asma al-Assad.

Syrský prezident Bašír Assad a jeho žena Asma al-Assad.

All for Joomla All for Webmasters