Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Babiš, Němcová a Štěch tvrdě proti Zemanovi
babis nemcova stech

ŽM, 08.03.2018

Prezident Zeman při svém inaguračním projevu, řekl: „Rád bych vám připomněl nedávnou studii Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, která uvádí, že zpravodajství naší veřejnoprávní, vyvážené, objektivní České televize, bylo v minulosti výrazně ovlivněno její příchylností ke straně, která se jmenuje TOP 09.“

Tato jediná věta rozpálila levičáky, kteří začali řičet, že prezident chce omezit svobodu slova. Všichni poslanci TOP 0,9 (je jich jenom 7) opustili Vladislavský sál, v čele s Miroslavou Němcovou (ta je zatím v ODS). Jako poslední šel čestný předseda TOP 09 Karel Swarzenberg (dříve Strana Zelených).

Předseda vlády Babiš, krycí jméno Bureš (dříve KSČ, nyní ANO) řekl, že Zemanovo „vyjádření bylo nešťastné“ a že očekával jiný projev.

Předseda Senátu Štěch (dříve KSČ, nyní ČSSD) se vyjádřil, že Českou televizi je třeba hlídat „jako oko v hlavě“ aby ji lidé jako je Zeman novládli.

Česká televize je propagandistické médium, které hájí zájmy Evropské unie, vystupuje proti jakékoliv kritice masové imigrace a její managment v utajení obhospodařuje 7.000.000.000 Kč, které musí povinně všichni občané, kteří mají televizní přijímač, nebo internet.

All for Joomla All for Webmasters