Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Babiš si s prezidentem vytřel řiť. Už potřetí za dva týdny.
babis diensbier

ŽM, 13.04.2018

Andrej Babiš (ex KSČ, nyní ANO) je v prekérní situaci. Ani 174 dní po volbách neví kde získá potřebných 23 hlasů pro ustanovení své vlády s důvěrou.

Hned od října 2017 se snaží přemluvit Demokratický blok, konkrétně jeho součást – ODS, ale ta je ve vleku Miroslava Kalouska (ex KDU-ČSL, nyní TOP 09) a vládnou s Babišem odmítají.

Druzí na řadě byli socialisté z ČSSD. Již to skoro vypadalo, že se dohodnou a bude pokračovat sobotkova vláda, pouze bez Sobotky, jenže předseda ČSSD Hamáček trval na tom, že ministrem vnitra bude on

Předseda ČSSD Hamáček s kontroverzním pražský m salafistou Baderem Mea Eknaifithem - šéfem islámského centra v Praze.

Předseda ČSSD Hamáček s kontroverzním pražský m salafistou Baderem Mea Eknaifithem – šéfem islámského centra v Praze.

osobně, což mu Babiš nemůže umožnit. Babiš je totiž obviněn z dotačního podvodu, kdy si nechal proplatit z veřejných peněz své Čapí hnízdo. Na tomto svém luxusním ranči kul pikle i s nechvalně známým americkým velvyslancem Shapirem. Nyní potřebuje ovládat právě ministerstvo vnitra, aby měl vliv na vyšetřující policisty.

Babišovi již od října 2017 nabízí spolupráci Tomio Okamura i celá jeho SPD. Chtějí za to jen jednu věc: dovolit občanům hlasovat o životně důležitých otázkách v referendu. To však Babiš odmítá.

Ve středu 11.04. jel premiér Babiš (bez důvěry) za prezidentem Zemanem do Lán. Prezident tam projevil přání, že vláda by měla být jednobarevná – hnutí ANO, ale ať si Babiš dohodne podporu s Okamurovou SPD a s komunisty.

Ve čtvrtek byl u pana prezidenta i Tomio Okamura a oznámil mu, že je připraven podpořit vládu i s trestně stíhaným Babišem. Žádá za to jen schválení zákona o referendu.

Ve čtvrtek večer však Babiš přišel na jednání vedení hnutí ANO, kde svým lidem nabídl dvě varianty:

  • on se o funkci premiéra již ucházet nebude, místo něho nastoupí do čela vlády Richard Brabec a oni se pak rychle dohodnou s Kalouskovým Demokratickým blokem (ODS, TOP 09, STAN, KDU-ČSL) či s Piráty a Socialisty
  • nebo zkusí znovu oslovit socialisty a komunisty

Vedení ANO se rozhoddlo pro druhou variantu. Tím se otvírají dveře do vlády starým známým extrémním levičákům jako je Dienstbier, Marxová-Tominová, Valachová a další nadšení zastánci Evropské unie, masové imigrace a islamizace. Babiš si spolupráci s těmito nejextrémnějšími levičáky již vyzkoušel v minulé vládě, kdy spolu mj. zvolili nechvalně známou Annu Šabatovou ombudsmankou.

Prvně si Babiš s prezidentm doslova vytřel řiť, když spolu se Stropnickým (člověk z okruhu Václava Havla) vyhostil tři ruské diplomaty. Jako důvod uvedli, že věří Britům, že Putin (!) otrávil britského agenta Skripala a jeho dceru novičokem. Pravda je taková, že k žádné otravě touto nejsmrtelnější bojovou látkou nedošlo, protože Skripalova dcera je již z nemocnice venku a agent Skripal brzy půjde také. Jediné oběti této nezvládnuté hry byla dvě morčata a jedna kočka, které briský režim nechal chcípnout hlady a žízní.

Podruhé si Babiš s prezidentem vytřel řiť, když spolu s ministrem Pelikánem vydali do USA Rusa Nikulina, o kterém Američané tvrdí, že je hacker a který měl údajně nabourat síť pro hledání zaměstnání Linkedin. Nikulina už v pankrácké věznici navštěvovali agenti FBI, kteří mu nabízeli beztrestnost, pokud jim potvrdí, že ovlivnil americké prezidentské volby. O vydání Nikulina do Ruska v minulosti prezidenta Zemana žádal i sám ruský prezident Putin.

Jak dlouho ze sebe nechá prezident Zeman dělat pitomce?

Babiš na Čapím hnízdě hostil i Obamova velvyslance Shapira.

Babiš na Čapím hnízdě hostil i Obamova velvyslance Shapira.

 

All for Joomla All for Webmasters