Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Babišův Pelikán označil poslankyni za fašistku. I když má židovské předky
SIJ63f3e7_225906_2513738

ŽM, 01.04.2018

Babišův ministr spravedlnosti Pelikán je známý svým kladným vztahem k islámu. Veřejně nám – Bloku proti islámu – vyhrožoval, že za kritiku nás bude trestně stíhat.

Islamofil Pelikán nyní svojí nenávist zaměřil na SPD Tomia Okamury. Protože tato parlamentní strana požaduje omezovat vliv islámu, Pelikán prohlásil, že je to fašistická strana. Jenže nyní tento fanatik pravděpodobně narazil. Poslankyní a předsedkyní SPD v Plzeňském kraji je Jana Levová. Vzhledem k tomu, že její předci měli židovské kořeny a zažili perzekuci od německých okupantů ve 40. letech 20. století, se poslankyně Levová rozhodla na ministra stravedlnosti podat trestní oznámení.

Pane ministře v demisi Roberte Pelikáne, s většinou našich členů jste se nikdy osobně nesetkal a ani jste s nimi nemluvil. Neznáte naše rodiny a prakticky o nás nic nevíte.
Pane ministře chci Vás ubezpečit, že právě já mám židovské předky a členy rodiny. Židovské předky, kteří zažili okupaci a žili v Protektorátu Čechy a Morava. Předky, které obdivuji a vážím si jich. Právě proto se mě a mé rodiny dotklo Vaše vyjádření, která jste dal v rozhovoru pro Aktuálně.cz.
Domnívám se, že by si ministr spravedlnosti měl uvědomovat vážnost své funkce. Pokud tedy hovoříte o našem hnutí SPD jako o fašistické straně, pak byste si měl být vědom následků svého jednání. Proto pane ministře budu požadovat trestně-právní odpovědnost za Vaše výroky a po konzultaci se svým právním zástupcem na Vás podám trestní oznámení.

Jana Levová – místopředsedkyně Ústavně právního výboru Poslanecké sněmovny a poslankyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Robert Pelikán pochází z komunistické právnické rodiny a působil jako ministr spravedlnosti ve vládě Bohuslava Sobotky.

Poslankyně SPD Jana Levová

Poslankyně SPD Jana Levová

All for Joomla All for Webmasters