Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
BERLÍNSKÁ MUSLIMSKÁ NACISTICKÁ SCÉNA PROTI ŽIDŮM

DR, 13.12.2017

V pátek odpoledne se stovky lidí shromáždily před americkým velvyslanectvím na náměstí v Paříži, aby protestovali proti rozhodnutí prezidenta Donalda Trumpa uznat Jeruzalém za hlavní město státu Izrael.

Účastníci demonstrace měli spálit izraelské vlajky.Naopak mávali vlajkami islámského Hamasu a Fatahu. Po ukončení demonstrace v 17 hodin oznámila policejní mluvčí, že akce byla „většinou bezproblémová“.

Policie vyzvala demonstranty, aby opustili Pariser Platz. Izolovaně bylo slyšet volání „Allahu akbar“. Nálada byla napjatá, demonstranti se občas mezi sebou napadali a dohadovali se s policií. Několik lidí bylo dočasně zatčeno. V 18 hodin se Pariser Platz vyprázdnil.

Policie odhaduje počet účastníků asi na 1200. V akci bylo 450 policistů.

Podpalování Davidovy hvězdy, mávání teroristickými vlajkami a zpívání, „Khaybar Khaybar ya Yahud“ (islámské zpívání evokující armádu Mohameda, která vyhubila celý kmen Židů) jdou daleko za kritiku jeruzalémského rozhodnutí prezidenta Trumpa. Je to přímé antisemitské zastrašování.

Takové zpěvy nikdy na akcích proti muslimům neuslyšíte. Demonstranti před Braniborskou bránou spálili vlajku s Davidovou hvězdou, skandovali antisemitské slogany a pod vlajkami Fatahu a rozpuštěným islamistickým Hamásem demonstrovali u amerického velvyslanectví. Http

s://pamelageller.com/2017/12/muslim-Nazis-stage-anti-jewish-riots-berlin.html/?_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

All for Joomla All for Webmasters