Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Džihád proti chudým: bohatí budou jezdit po dálnici zdarma. Chudí za 1500 Kč.
dalnicni znamka

ŽM, 15.08.2019

Senát včera schválil novelu zákona o provozu na pozemních komunikacích. Tento zákon stanovuje, že majitelé automobilů, které využívají jako pohon elekřinu, nemusí platit kupovat dálniční známku.

Snímek obrazovky 2019-08-15 v 19.11.46

Majitelé Jaguaru I-PACE budou jezdit po dálnici zdarma

 

Snímek obrazovky 2019-08-15 v 19.14.56

Majitelé Octavie zaplatí za dálnice 1500 Kč ročně. I za bohaté lidi v Jaguaru.

Běžný automobil na elektrický pohon, do kterého se vejde čtyřčlenná rodina stojí hodně přes 2.000.000 Kč. Běžná česká rodina však nakupuje auto v ceně 150.000 – 200.000 Kč. Naopak typickým zákázník pro elektroautomobil je princ Charles. Nejenom kvůli vysoké ceně se elektrických aut u nás prodala letos jenom 421 kusů. Babišova vláda, s podporou ČSSD a KSČM se rozhodla, že milirdáři smějí po dálnici jezdit zcela zdarma. Důchodci a rodiny s dětmi, kteří na dálnici najedou, však platit musí. Kromě elektrických, ještě vláda umožňuje jezdit po dálnicích majitelům aut se spotřebou pod 2 l na 100 km – resp. 50 g CO2 / 1 km. Problém je, že taková auta neexistují.

Princ Charles má české dálnice zdarma. Důchodci cestou na chalupu a rodiče s dětmi mu to zaplatí.

Princ Charles má české dálnice zdarma. Důchodci cestou na chalupu a rodiče s dětmi mu to zaplatí.

V poslanecké sněmovně pro toto zvýhodnění boháčů hlasovali VŠICHNI přítomní poslanci, kromě Václava Klause ml. (Trokolora) a Jana Skopečka (ODS).

V Senátu se našlo 6 statečných, kteří tuto hlasovali proti této podlosti a 19 senátorů se alespoň zdrželo. Liberální demokraté jako je Drahoš, Fischer, Láska i krajně levicoví senáři Dienstbier a Štěch (oba ČSSD) byli samozřejmě pro.

Asi ještě nikdy v lidských dějinách se vládnoucí třída nechovala vůči chudým s takovým opovržením.

All for Joomla All for Webmasters