Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Britský proislamistický režim má na rukou krev prvního politického vězně.
_48835233_crehan-2

RM, 30.12.2016

Spolu s tím jak se Velká Británie stává stále více islamistickou zemí, dochází ke stále brutálnějším útokům na Brity, kteří islám a právo šaria odmítají. První obětí režimu je mladý vlastenec Kevin Creaham (35). Kevin se svými kamarády Markem Bennette (48),  Alison Bennettovou (46) a Angelinou Margaret Swales (31) položili před dveře islamistické mešity v Bristolu dva sendviče se slaninou a na plot pověsili anglickou vlajku. Režim poslal Kevina do vězení na rok, Marka Benetta na 9 měsíců a zbývající dva odsouzení dostali podmíněné tresty.

Tohle je celý zločin Kevina a jeho kamarádů. Sendviče se slaninou - rok vězení.

Tohle je celý zločin Kevina a jeho kamarádů. Sendviče se slaninou – rok vězení.

Režimní média zároveň spustila kampaň, kde tyto vlastence označovala za rasistický gang, xenofoby a rasisty. Levicoví extrémisté a muslimové zveřejňují veškeré údaje pronásledovaných britských vlastenců.

Soud mladým vlastencům přičetl k tíži, že na plot u mešity pověsili i vlajku Svatého Jiřího

Soud mladým vlastencům přičetl k tíži, že na plot u mešity pověsili i vlajku Svatého Jiřího

V úterý 27.12. byl Kevin nalezen v cele oběšený. Britský režim jště nezveřejnil výsledky svého vyšetřování, takže není jasné zda-li se mladík oběsil sám, protože trpěl šikanou ze strany muslimských spoluvězňů, nebo ho zabili muslimové přímo. Ať tak či onak, jisté je že ve svobodné zemi lidi za sendvič položený před dveře domu nezavírají do vězení. Jisté je, že pokud již stát zadrží, že za něho přebírá zodpovědnost. Jisté je, že vězení v zemích Evropské unie jsou semeništěm džihádu a výcvikovými středisky muslimských vrahů. Naposledy tento týden Německý režim kancléřky Merkelové, zveřejnil informace, že Tunisan, který údajně zabíjel v Berlíně, se fanatickým muslimem stal v průběhu svého pobytu v Italském vězení. Že původně to byl jen standardní muslimský kriminálník. A do tohoto prostředí britský režim, za dva sendviče, poslal mladého vlastence. Jest-li toto není justiční vražda, tak co už?

Před 30 lety si toto nedovolili ani totalitní vládci socialistické bloku jako byl Jakeš, Brežněv, Honecker či Ceausescu. Ti když své politické vězně zavřeli, tak je také živé pustili!

All for Joomla All for Webmasters