Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Brno: Muslimka si strčila státní vlajku do vagíny. A tito prasáci to zaplatili.
Presentation1

ŽM, 28.05.18

Brněnské kontroverzní divadlo Husa na Provázku uvedlo „divadelní hru“ Naše násilí, vaše násilí. Protože součástí marketingu úchylného režiséra Olivera Frljiće je i scéna kdy Jéžíš Kristus znásilňuje muslimku, před divadlem protestovali desítky lidí, řádové sestry, věřící a brněnské hnutí Slušní lidé.

Budova divadla patří městu Brno. Magistrát města Brna dotuje provoz divadla sumou 164.000 Kč denně. Z toho si tzv. umělci rozdávají na platech 90.000 Kč denně.

33676282_2128090300540151_6817181239938646016_n

Tlustí a nazí herci a muslimka s českou vlajkou ve vagíně. Platí: Magistrát města Brna.

Divadelní představení odehráli nazí lidé, kteří se po celou dobu různě osahávali. Mnozí z nich byli dost tlustí a celkově hnusní. Zhruba v polovině hry na scénu přišla herečka, která představovala muslimku v hidžábu a z vagíny si vyndala statní vlajku.

Brněnský magistrát od komunálních voleb v říjnu 2014 ovládá koalice těch nejhorších levičáků v celé zemi:

  • hnutí ANO vedené primátorem Vokřálem, který se snažil do Brně dovézt co nejvíce muslimů – jak on říká uprchlíků
  • hnutí Žít Brno spolu s Piráty, které vede náměstek primátora Holland, který se proslavil jako černý pasažér, když prchal před revizory, když se nechal bičovat na služební cestě v Kyjevě a tím, že i když nemá řidičský průkaz tak služebním autem najezdí asi 10.000 km měsíčně
  • KDU-ČSL která se ultralevicovými extrémisty shoduje na všem, kromě urážení křesťanských symbolů
  • Strana Zelených
  • a Kalouskova TOP 09

10.4.2018 lidovec Suchý navrhl usnesení, že zastupitelstvo nesouhlasí s uvedením prasácké hry v městských prostorách za městské peníze. Když došlo na hlasování přidali se k lidovcům jenom komunisté. ODS a ČSSD toto usnesení nepodpořila.

Divadlo Husa na Provázku umělecky vede intendatka Eva Yildizová. Její manžel je hluboce věřící Turek. Yildizová se proslavila tím, že nechala vyvěšovat červené trenýrky, že celé divadlo povinně podporovalo kontroverzního politika Drahoše při prezidentské volbě a na vrata divadla nechala namalovat lebku a text „Zeman znovu 2018“.

All for Joomla All for Webmasters