Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Český rozhlas: USA se pokoušení o převrat v Ruské federaci
cesky rozhlas1

ŽM, 31.1.2018

Lidé, kteří se snaží získávat informace i z jiných zdrojů než je prolhaná Česká televize, považují za téměř jisté, že USA svrhávají vlády v zemích které jim nejsou plně podřízené. Někdy stačí „jenom“ šířit dezinformace a financovat tzv. neziskovky, jindy musí do akce armáda, námořnictvo i letectvo. 

Že USA nevyhovuje ruská vláda vedená Vladimirem Putinem je všeobecně známo. Proti Rusku se závadějí sankce, ruští sportovci nesmějí na olympiádě vystupovat pod vlajkou své země, americké bojové letouny nalétávají až úplně k ruským hranicím američtí politici se neúčastní oslav porážky Německa v roce 1945 a mnoho dalších větších či menších provokací.

Dnes USA vydali seznam vysoce postavených ruských politiků, úředníků a podnikatelů. Je zvláštní, že na tomto seznamu není ruský prezident Putin. Sankce proti těmto vlivným osobám zatím nevyhlásily, jejich zahraniční majetek jim zatím také nezabavily a dokonce na ně zatím ani nevydaly mezinárodní zatykač. Jediným důvodem pro vznik toho seznamu, je snaha vyvolat nespokojenost těcho lidí s Vladimirem Putinem. Chtějí vyvolat státní převrat v Rusku. Na této zprávě je zajímavé pouze to, že to netvrdíme my, ani protiproud.cz, ale státní Český rozhlas: cca od 8 minuty je rozhovor s Liborem Dvořákem. Tento novinář je specialistou Českého rozhlasu na Rusko.

Prakticky každý média informují o ruské agresivitě. Že jejich letouny nalétávají příliš blízko k těm americkým....v černém moři.

Prakticky každý média informují o ruské agresivitě. Že jejich letouny nalétávají příliš blízko k těm americkým….v Černém moři.

All for Joomla All for Webmasters