Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Cizinec Babiš likviduje českou kulturu víc než islám : naše paměť to přežije, vlastizrádci ne.
bierkultur

RM, 01.12.2016

 

Andrej Babiš (krycí jméno Bureš ) je Slovák. A tenhle cizinec právě dnes likviduje českou kulturu. Vzpomínáte na Sylvestra Stalona ve filmu z budoucnosti Demolition Man? Všechny restaurace jsou stejné a  patří do jedné jediné sítě – Taco Bell. Jenže to není naše kultura!

Bierkultur

Znám dobře sousední Bavorsko. Dlouhé roky jsem odtud dovážel zboží. Bavoři o sobě prohlašují, že jsou „Bierkultur“. A my Češi také. Protože z Mnichova je to do Prahy blíž než do Berlína. Jenže pivní kultura neznamená pít Bráník „dvoulitr“ u Franty v garáži, pivní kultura znamená SETKÁVÁNÍ se v hospodách. A to právě dnes, cizinec Babiš, chudším Čechům zase o něco ztížil.

 

Považuji za samozřejmé, že někteří majitelé menších a vesnických hospod nepřiznávali všechny tržby. Nyní budou asi opravdu muset. V malé knajpě, se totiž na pokutu 500.000 Kč vydělává opravdu dlouho, cca 1,5 roku.

 

Mnoho hospod dříve nepřiznávalo tržby, a díky tomu nebyly plátci DPH. Malou, studentskou nálevnu jsem kdysi také provozoval, proto si troufnu tvrdit, že pokud do 30.11.2016 vydělávala svému majiteli, který do toho investoval cca 1 milion, pracoval tam krátký-dlouhý týden, od 13 hodinové šichty (od 12:00 do 01:00) cca 26 tisíc měsíčně. Výpočet je zde :

 

Výpočet tržeb a nákladů hospody s denní tržbou 7.000 Kč

Výpočet tržeb a nákladů hospody s denní tržbou 7.000 Kč

Průměrná denní tržba pivnice s 50 místy, Plzní za 36 Kč, může být cca 7 tis, za 30 dní je to 210 tis. Z toho je hrubý zisk cca 80 tis. Náklady, bez platby DPH, dosud činily 51 tis. – včetně chudého číšníka s platem 15 tis. hrubého. Šéfovi, který do hospody investoval 1 milion zbylo necelých 25 tis. a skoro žádné daně neplatil, jen povinné pojištění.

 

Po zavedení EET náš hospodský bude muset být povinný plátce DPH. To mu přinese měsíční odvody na DPH ve výši 11.536 Kč a jeho příjem klesne na 13 tis. Kč měsíčně – ten chudý číšník má víc.

Zisk hospodského po zavedení EET

Zisk hospodského po zavedení EET

Na konci roku se však ukáže, že tento podnikatel musí zaplatit daň z příjmu, která mu jeho měsíční odměnu smrskne na 11.193 Kč.

Zisk hospodského po zaplacení daně z příjmu

Zisk hospodského po zaplacení daně z příjmu, zisk Sobotky s Babišem

Investovali by jste milion, 15 dní měsíčně po 13 hodinách do takového zisku?

 

Ve výpočtu nejsou započítány : platby účetní (2 tis. měsíčně?), OSA, Instagram, Český rozhlas a Česká televize celkem za (?) 1000 Kč a tisíc dalších drobných výdajů …

 

Andrej Babiš je miliardář. Dobře zprivatizoval podnik Petrimex a nyní čerpá na dotacích 333.000.000 Kč měsíčně ( 4 mld. ročně ). Babiš ve své michelinské restauraci La Paloma v Mougins prodává obědové menu za 3.500 Kč a láhev vína od 2.500 do 47 tis. jistě tržby přiznává. Daňovou optimalizaci provede přes nějakou holandskou pračku „z holdingu“.

Pražští politici a lobbisté obědvají zásadně v KOGU, ani jich se EET nedotkne. Z jejich obratů a cen není problém optimalizovat.

Přísnost na chudý lidi musí bejt, kdyby na sůl nebylo!

Voják Josef Švejk

 

Husákův socialistický režim strašně nerad zdražoval. Obzvláště pivo. Soudruzi se báli, že tím proti sobě poštvou lid. Jak je možné, že se soudruh Babiš nebojí?

Hospodský v Liberci, v roce 1968 zaujal celkem jasný postoj k vlastizrádcům

Hospodský v Liberci, v roce 1968 zaujal celkem jasný postoj k vlastizrádcům

Výše jsem zmínil Babišův rodinný původ. Vždy jsem tvrdil, že to není podstatné. Nicméně likvidaci tisícovky hospod hned v prním měsíci platnosti EET a dalších tisícovek v prosinci a lednu považuji za brutální útok na naší kulturu a způsob života. 

All for Joomla All for Webmasters