Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Miroslav Kulhavý - Co je největší dlouhodobý zločin státních orgánů a justice všech států EU včetně ČR?

miroslav-kulhavaZavřené oči, špunty v uších, snaha zalepit pusu a vytrhnout pero z ruky, stručně cenzura; to jsou v EU  hojně používané atributy většiny vlád a odvozeně následně všech represivních institucí včetně chování parlamentů.

čtěte dále
Miroslav Kulhavý - Co nám ukázala Konvičkova šaráda na Staromáku?

miroslav-kulhavaTak samozřejmě především nedomyšlený nápad; nedomyšlený ne k domorodcům, ale k cizincům. Některé akce prostě nejde omluvit. Ale…. Ale právě ti cizinci, ač nezapojeni do představení, a nebo právě proto, nám názorně ukázali, jak to na tom  Merkelovském Západě plus v Izraeli vypadá.

čtěte dále
Josef Batelka - Úvaha o svobodě slova a projevu

josef-batelkaNemám příliš rád USA pro jejich zahraniční politiku a nejsem z těch, kteří by měli Ameriku jako nedostižný vzor. Ale čemu bychom se u Američanů měli učit, je americké právní pojetí lidských práv a svobod. Už v roce 1789 zákonodárce zformuloval geniálním způsobem dodatek I. Ústavy USA:

Kongres nesmí vydávat zákony zavádějící nějaké náboženství nebo zákony, které by zakazovaly svobodné vyznávání nějakého náboženství; právě tak nesmí vydávat zákony omezující svobodu slova nebo tisku, právo lidu pokojně se shromažďovat a právo podávat státním orgánům žádosti o nápravu křivd.“

čtěte dále
Marian Kechlibar - Říše na Bosporu

marian-kechlibarV Turecku se opakuje historie Evropy třicátých let – v drobných variacích, ale podle stejného vzoru.

Nikdy se asi nedozvíme, zda ti plukovníci a generálové, kteří se 15. července 2016 večer pokusili o puč proti režimu prezidenta Erdoğana, jednali opravdu na vlastní pěst, nebo zda to celé byla jedna velká fraška s cílem upevnit Erdoğanovu moc. Stejně tak se dodnes neví, zda za požárem Říšského sněmu v roce 1933 stál opravdu bludný Holanďan Marinus van der Lubbe. Ono to vlastně ani není příliš podstatné.

čtěte dále
Miroslav Kulhavý - Stále a stále jsme nepoučitelní; muslim, takový hodný kluk to byl .... a najednou....

miroslav-kulhavaKolik takových hodnocení dosavadních životů islámských masových vrahů jsme už slyšeli. Někdo argumentoval teď u toho v USA, že bil doma ženu; kdyby jen desetina těch, co se v ČR dopustili domácího násilí, se uchýlili k tak podlému činu, tak už tady máme vylidněno!

čtěte dále
Miroslav Kulhavý - Je muslim vůbec schopen se distancovat od některého verše z Koránu?

miroslav-kulhavaKdo čte moje články, zaznamenává, že se stále zaobírám myšlenkou, jak dát do souladu demokratické zásady (které porušujeme a ke cti nám to neslouží) a víru muslimů, zde, i v Evropě se nacházejících. Vím, že existují, a zůstaňme u trochu již zprofanovaného označení, „umírnění“ muslimové, kteří by nezvedli kámen zacílený na ženu a nebo nepozvedli zbraň, k prosazení islámské víry.

čtěte dále
Oto Jurnečka - BPI je mrtvé. Ať žije BPi!

oto-jurneatka

Dobře namazaný a rozjetý stroj Bloku proti Islámu a Úsvitu – Národní koalice se zadrhl, byl rozštěpen, vazby mezi lidmi byly zpřetrhány. Ať už vlivem amatérismu vedení, či zásahem státní moci, stalo se. Bylo evidentní, že nyní se bude hrát o to, zda vyhraje část, která chce pokračovat ve spolupráci s Úsvitem, nebo část která chce … cosi jiného … nevím co přesně a nevím zda to vědí oni.

čtěte dále
All for Joomla All for Webmasters