Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz

Tak samozřejmě především nedomyšlený nápad; nedomyšlený ne k domorodcům, ale k cizincům. Některé akce prostě nejde omluvit. Ale…. Ale právě ti cizinci, ač nezapojeni do představení, a nebo právě proto, nám názorně ukázali, jak to na tom  Merkelovském Západě plus v Izraeli vypadá. Jaké to musí být napětí mezi řadovými občany -u nás turisty, když nečekali ani pár vteřin, které by stačili k vyhodnocení situace (poklidný hlouček kolem pseudodžihádistů hodně napovídal) a k nepropadnutí panice.

     Kdyby se mně někdo při režii zeptal (upřímně, nedělám generála po bitvě) na střelbu z věrohodných maket zbraní, nesouhlasil bych. Už jenom pro nevhodnou kombinaci : Konvička jako imám na velbloudu je parodie a u té to celé mělo zůstat. Pistole mohly být dětské na papírové kapsle a především prapor neměl být kopií, ale měl být karikován.

     Celkové hodnocení -3, ale podle známého pravidla se dá najít i nějaké pozitivum; a to: kdyby to byla satira jako celek, nedočkali bychom se reakce cizinců, která, jednoznačně spontánní, zůstává jako vysoko zdvižený prst s jasným závěrem: muslimy do ČR  NE!!!

     P.S.

      Jen tak na okraj z jiného, příbuzného soudku. Pan Sobotka se vyjádřil (čekal jsem to dříve), že v ČR nechceme silnou muslimskou komunitu. Není přesnějšího vysvětlení, než že se blíží volby a když většina občanů má stejné přání, tak proč to v zájmu výsledků voleb neříci?!!

     Nic na tom nesejde, že více než dva roky o tom psali mnozí a byli označováni za náboženské rasisty, islámofoby atd., byť jejich argumentace byla jasná a bohatší. Dostane p. Sobotka od kolegy Dienstbiera, nebo od dalších (Šabatová, Kocáb a spol.) také nálepku rasisty nebo islámofoba??!!!

    Asi ne, všichni ho chápou; volby jsou volby. Po nich zas na chvíli „přešaltrujem“ na EU, abychom si to moc nerozházeli. Ale jen na chvíli, do parlamentek; a pak zase…..Jak se tomu říká si čtenář jistě domyslí sám. A prosím, bez vulgarit.

All for Joomla All for Webmasters