Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz

Je muslim vůbec schopen se distancovat od některého verše z Koránu?

3. 06. 2016 20:35:20
Kdo čte moje články, zaznamenává, že se stále zaobírám myšlenkou, jak dát do souladu demokratické zásady (které porušujeme a ke cti nám to neslouží) a víru muslimů, zde, i v Evropě se nacházejících. Vím, že existují, a zůstaňme u

trochu již zprofanovaného označení, „umírnění“ muslimové, kteří by nezvedli kámen zacílený na ženu a nebo nepozvedli zbraň, k prosazení islámské víry.To, co nevím, zda by v takové činnosti bránili jiným souvěrcům.Jsou známá silová prohlášení z islámských zemí viz. turecký Erdogan který táhne zemi do islámského temna, ženeexistuje umírněný muslim, islám je jen jeden!Ale na ty středověké fanatiky se můžeme vykašlat; mnohem důležitější je,co říkají evropští „umírnění“ muslimové! A ti – MLČÍ !!!

Vžijte se do situace dnes přicházejícího muslima z Afriky, nedej Bože ještě málo gramotného, nic si o islámu nepřečetl, jen byl vychován tím, co slyšel doma a především od imáma v mešitě. Co najde v Evropě? Určitě narazí ve všech záp. zemích na radikální centra a imámy, kteří nehlásají zas tak něco zločinného; jen citují z Koránu a dělají k tomu výklad.Co takovému nováčkovi nabízí ti „umírnění“? NIC !!!

Postoj těch, kteří mají ze své profese hájit evropské právo, je neomluvitelný a zločinný. Nezasáhnou (a moc dobře to vědí) proti výkladu a hlásání těch pasáží z Koránu, které nabádají k nenávisti a k násilí. Jak se mají tito nově příchozí orientovat v novém prostředí, když i materiální pomoc dostanou od těch (např. Německo) , kteří hlásají středověk, úřady nezasahují a „umírnění“ mlčí?!

Proto už poněkolikáté volám po t.z. „Kodexu evropského muslima“, který by byl návodem, jak srovnat muslimskou víru s evropským právem.Význam by měl především v záp. zemích, kde postavit islám mimo zákon by bylo nadmíru obtížné.Nikdo jiný, než právě ti „umírnění“, jej však nemůže vytvořit!!!Odmítám při této příležitosti „omluvu“ pro nenávistné verše, že je třeba je chápat v historickém kontextu doby, tedy ke konkrétním událostem. Jednak jsou psány ve stylu obecné platnosti a druhou námitku ani raději nebudu rozvíjet; nebylo by už o čem diskutovat.

Jaký je dnes konkrétní postoj těch odpovědných v čele a návazně patřičných úřadů? No ten nejhorší:ustupují, ustupují a stále jen ustupují; a navíc kritiku svých k demokracii devastačních kroků odmítají a kritiku islámu zakazují. Kam to může dospět? Kdy se něco podstatného změní? Nerad to říkám, ale logicky se to nabízí: AŽ POTEČE KREV ! A ne jen sem tam, ale hodně krve.

Vážení občané, proč to máme nechat dojít až do takových konců?! Je jiné řešení? Ano –co nejdříve vyměnit řídící elity a samozvance v Bruselu namáčet v místní kašnětak dlouho, až si uvědomí, že nejsou bohové, ale lidi z masa a kostí jako každý druhý.

A co „umírnění“? NIC? Pak se nemohou divit, že se veřejnost přikloní k vyjádření toho tureckého vyděrače: je jeden islám! A každý „šátek“, který v Praze potkám, bude hlásat radikalismus!To vám „umírněným“ vyhovuje, to chcete?

Zdroj:http://kulhavy.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=526019

All for Joomla All for Webmasters