Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Dobře namazaný a rozjetý stroj Bloku proti Islámu a Úsvitu – Národní koalice se zadrhl, byl rozštěpen, vazby mezi lidmi byly zpřetrhány. Ať už vlivem amatérismu vedení, či zásahem státní moci, stalo se.

Bylo evidentní, že nyní se bude hrát o to, zda vyhraje část, která chce pokračovat ve spolupráci s Úsvitem, nebo část která chce … cosi jiného … nevím co přesně a nevím zda to vědí oni.

Byl jsem připraven na dnešním celorepublikovém sněmu respektovat rozhodnutí a touhy většiny. Bohužel, hned na počátku se ukázalo, že nebude dovoleno, aby vůle většiny věci ovlivnila a narušila předem daný scénář, jímž bylo, posvětit rozhodnutí Martina Konvičky a Petra Hampla. A tak nebyli do sálu vpuštěni delegáti za Liberec a také jsem nebyl do sálu vpuštěn já. Oboje s jakýmsi zdůvodněním, které bylo čirou svévolí. A které nebylo posvěcené žádným orgánem hnutí, který by k tomu měl právo.

Pravdou je, že u nevpuštěných bylo snadné uhodnout, jak budou volit. A že by byl, při jejich přítomnosti, Martin Konvička přehlasován. Takže si hladký průběh sněmu, pokusil zajistit touto manipulací.

Na tuto situaci pak zareagovalo Pražské sdružení tím, že sněm opustilo a s nimi rovněž Západočeši, Ústečané a Jihomoraváci. Vzápětí sněm opustili také Středočeši a ten tak přestal být usnášeníschopný. (Pokud dnes někdo říká, že usnášeníschopný byl, tak neříká pravdu, neboť zaregistrováno bylo 81 delegátů a 43 jich sněm opustilo)

Následně jsme se dozvěděli, co se na sněmu dělo dále: Usnášeníschopnost si zbylí delegátinějakzařídili. Následně byl Blok rozpuštěn a potom byl Martin Konvička vyloučen (po rozpuštění! :-)). Poslední informací bylo, vytvoření fanklubu Martina Konvičky, nesoucí název „Iniciativa Martina Konvičky“.

————————————————————————————————————–

Delegáti, kteří sněm opustili, se shodli na záměru pokračovat v práci, a bude li to možné, tak se stejnými partnery se kterými se během krátké doby podařilo realizovat mnoho úspěšných akcí. Od shromáždění 250.000 podpisů pod petici, až po uskutečnění masivní demonstrace na Hradčanském náměstí, jež byla policií vyčíslena na 15.000 účastníků.

Vím, že velká část té veřejnosti, která má k islamizaci stejný postoj jako my, na nás bude nyní naštvaná. Celý spor zná jen z médií a tak vidí jen další nekoncepční, rozhádané haštěřivce. Nelze se jim divit! Získat zpět důvěru bude těžké, bude to trvat dlouho a lidé budou muset vidět nějaké výsledky, nějaké realizované akce. Nebudou zvědavi na dozvuky onoho rozkolu, nebudou zvědavi na řešení křivd bývalých spojenců.

Proto já sám budu dodržovat „rádiový klid“ a proti nové iniciativě Martina Konvičky štvát nebudu. On je výborným blogerem, vtipným glosátorem a vůbec chytrým a vzdělaným člověkem, který toho o Islámu ví opravdu hodně. V tom byl skutečným přínosem. Na druhé straně je nutno dodat, že vůdčí schopnosti jeho silnou stránkou nejsou, často a snadno mění názory, a je ovlivnitelný svým okolím. I to je pravda. Ale když je člověk obklopen pouze svými obdivovateli, může snadno podlehnout klamu, že je opravdu výjimečný. Myslím si, že Martinovi Konvičkovi se toto přihodilo. Tak nechť mu jeho fanklub prosperuje, přeji mu to. Kdo ví, třeba v budoucnu bude navázána nějaká forma spolupráce. Až vášně ochladnou.

Schizma považuji za ukončené, ta část Bloku, která netouží adorovat svého předsedu, ale chce nadále pracovat proti imigraci a islamizaci, tak tato část pojede dál. Snad ta „čistka“ bude ku prospěchu.

Zdroj:http://jurnecka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=524413

All for Joomla All for Webmasters