Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz

Kolik takových hodnocení dosavadních životů islámských masových vrahů jsme už slyšeli. Někdo argumentoval teď u toho v USA, že bil doma ženu; kdyby jen desetina těch, co se v ČR dopustili domácího násilí, se uchýlili k tak podlému činu, tak už tady máme vylidněno! Stále a stále, v Iráku, v Sýrii, ve Francii atd., i při pohledu do nedávné historie, se objevuje pořád stejný fenomén, který je v základním rozporu s přírodou a tedy i s přirozeným chováním člověka: islámští teroristé si vůbec neváží vlastního života a odvozeno, životů jiných už teprve ne.

     Taková debilní úchylka je v běžné populaci zcela výjimečná, ale u správného muslima se předpokládá, že je mu vlastní! K nadřazenosti víry nad kterýmkoli životem, tedy i nad vlastním, je vychováván. Netvrdím, že u každého muslima se tato hnusná a odsouzení hodná výchova podaří, spíše je to v menším procentu, ale to že je tato zhovadilost vůbec možná, umožňuje islámská nauka!

     Lehce poučený laik, za použití selského rozumu, tedy řadový občan, umí rozlišit co je náboženství a co je ideologie se všemi prvky rasizmu, nenávisti ke všemu nemuslimskému a s přímými návody k násilí. Co to musí být za hlupáky mezi evropskou elitou včetně té naší, že tak jasný rozpor s demokratickými pravidly nevidí! Stále se ustupuje, omlouvá neomluvitelné, jen ne přiřazovat k islámské nauce ta správná a pravdivá slova. Muslimové moc dobře vědí, proč to první, co na státech, kam se z různých příčin dostali, požadují, je zákaz kritiky a diskuse o islámu. Vědí, že právě jen trochu poučený laik umí položit otázky, na které, v duchu evropských pravidel a zákonů, neumí odpovědět. Ono totiž všudy přítomná muslimská nadřazenost nad všemi a nad vším se nedá skrývat!

  Ve výše uvedených řádcích je podstata odmítání muslimských vetřelců; někteří občané už moc dobře vědí, jiní správně tuší. Z tohoto pohledu je oprávněné mluvit o těch, kdo navyšování muslimů v Evropě umožňují a povolují, dokonce s výhružkami prosazují, že se dopouštějí vlastizrady a jsou i hrobaři EU. Nedovolme, aby se tento islámský mor zabydlel i u nás v ČR, potažmo ve Visegrádu. Ukažme prstem, dle demokratických pravidel, i na ty, kteří již u nás jsou; protože zde mají možnost se organizovat jen z hlouposti nebo zištnosti úředníků z Ministerstva kultury. Pozvedněme každý jeden z nás svůj hlas a vyjádřeme nesouhlas s hrobařskou politikou bruselského vedení. Dobrým začátkem při pokusu o nápravu může být petice „Celoevropské stop kvótám“, které se účastní vícero států.

    Nedovolme, abychom dopadli stejně jako v některých západních státech a islám byl mediálně, ať už úředně nebo autocenzurně, tabu. Svoboda slova je to poslední, co můžeme ztratit. Bez ní, a i částečně bez ní, to už určitě není demokracie!

All for Joomla All for Webmasters