Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz

Praha 1. července 2016

Blok proti islamizaci vítá rozhodnutí rakouského ústavního soudu. Podle informací z tisku se budou volby opakovat. Toto rozhodnutí rakouského ústavního soudu považujeme za průlomové, protože v něm nezvítězil tlak médií ani EU, ale právní rozhodnuti rakouského ústavního soudu.

Po Brexitu je to tak druhá událost, která nás naplňuje nadějí, že Evropa suverénních států bez diktátu Bruselu má šanci přežít současnou krizi a vrátit se ke svým původním hodnotám. Pokud v nových volbách v Rakousku zvítězí kandidát Svobodných, tak to bude signálem i pro ostatní evropské strany, které odmítají imigraci a islamizaci Evropy, že za nimi jejich občané stojí.

Jsem ráda, že právo a spravedlnost v Rakousku zvítězili nad uplacenými médii a dotovanými politickými neziskovkami, které otvírají náruč islámu,“ řekla Jana Borkovcová předsedkyně Bloku proti islamizaci. „Věřím, že v našich nadcházejících krajských volbách vystavíme společně s Úsvitem stopku nelegální migraci a šíření islamizace, kterou tak podporuje současná vládní koalice,“ dodala.

Blok proti islamizaci

Praha

28. května2016

Vystrčený zadek je trestný čin?

Dnes u Vyškova při průjezdu amerických obrněných vozidel došlo k incidentu, kdy jeden z členů organizace „Českoslovenští vojáci v záloze za mír“ na protest stáhnul kalhoty slavnostní uniformy a ukázal holý zadek projíždějící americké vojenské koloně. Byl zadržen, odvezen na služebnu, kde po podání vysvětlení mu bylo sděleno obvinění ze spáchání trestného činu – nikoliv přestupku! – výtržnictví. Za což mu dle našeho názoru podle paragrafu 358 trestního zákoníku hrozí až tři roky nepodmíněně.

Blok proti islamizaci protestuje důrazně proti tomu, aby lidé, kteří hájí suverenitu a svobodu České republiky, byli kriminalizováni a pronásledováni za nonverbální projevení vlastního názoru. Tímto krokem se vrací státní moc k praktikám Státní bezpečnosti z období normalizace, možná dokonce až do politických procesů z let padesátých.

Pokud nevadí každoroční průvody při tzv. Prague Pride, kde pod záštitou velvyslance USA můžeme na pražských ulicích obdivovat desítky hrdě vystrčených holých zadků objímajících se osob všech možných pohlaví, není možné, aby jeden vystrčený zadek, ovšem vystrčený někde jinde než na pěší zóně v Praze, byl trestným činem

tiskový mluvčí BPi

David Štěpán

Blok proti islamizaci

All for Joomla All for Webmasters