Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
A co Vy na to, pane premiére!
sobotka

Téměř na vteřinu přesně, se v loňském roce touto dobou valily Evropou davy údajných uprchlíků. Evropská unie ústy Bruselu a jeho různých komisí nás uklidňovala, že je vše v pořádku, že jde jen a pouze o zbídačelé chudáky utíkající před hrůzami války v jejich domovině. Poněkud tiše a nesměle se však začínaly ozývat hlasy, že není vše tak, jak nám někdo mocný – z moci – nemocný, chce namluvit. Že, mezi  těmi potřebnými , se můžou, a také nachází, nepotřební, respektive potřební násilí a úkolů ve jménu Alláha. Tyto varující hlasy nebrala ekipa moci v potaz.

Rok se s rokem sešel. Hlasy varovné jsou nyní hlasem burcujícím, A ekipa moci se nás stále snaží uklidňovat ve smyslu – atentáty jsou ojedinělé, páchají je především duševně nemocní jedinci. Evropská centra se stávají centrem útoků „duševně“ nestabilních jedinců, a obyvatelům je doporučováno, aby zachovali chladný rozum a především klid a pokoj. Pokud možno nevycházeli, nesrocovali se, nebavili se a nejlépe, zdržovali se za zdmi svých bytů a domů.

Před rokem se nechala slyšet německá kancléřka Angela Merkelová – přijďte všichni – my to zvládneme.  Po masakru v Paříži – téměř stovka mrtvých, již tak optimistická nebyla , ale ještě se zúčastnila několika metrového pochodu, hlídaného bodygárdy ze všech stran na jedné pařížské ulici.

Po násilnostech na Silvestra v Kolíně nad Rýnem již nepochodovala, naopak. Německá média se pod tlakem ekipy moci snažila incident utajit a posléze bagatelizovat.

Náklaďák řízený šílencem ve jménu Alláha v Nice, a opět desítky mrtvých, již dáma v sáčku již ani neodpochodovala, ani nijak raději nekomentovala.

A po devíti mrtvých z Mnichova nevystrčila tvrdou bradu celý den – respektive – osmnáct hodin. Aby poté kondolovala rodinám , které přišly o své blízké, a blahopřála policistům, jak celou akci perfektně zvládli. No do háje s Vámi paní kancléřko!

Do háje s Vámi pane premiére Sobotko! To Vy již přes rok provozujete rektální alpinismus směrem k dámě, která evidentně zešílela! To Vy prodáváte Českou republiku a její občany za Jidášův peníz a slib, že je Vám přichystáno místečko v Bruselu! Stejně , jako polskému Tuskovi. Který ve své Polsce přišel tzv. na buben!

To si opravdu , pane premiére myslíte, že , co Čech, to s prominutím, blbec?! Vy se opravdu domníváte, že český volič používá mobil a internet pouze na produkci „selfíček“? Máte pocit, že si český volič neumí najít a poskládat informace a také Vaše lži do souvislostí? Vy a Vaše vláda je placena z daní občanů. Vy máte i dle Ústavy ČR zajistit bezpečnost občanů státu. A co děláte? Za peníze daňových poplatníků zrazujete, lžete, kolaborujete, a navíc, a to je zřejmě Váš nejhorší hřích, se domníváte, že to národ „bere“ a Vy jste – moderní I technologií IN. Nejste! Jste vlastizrádce , pane premiére! A nedoufejte, že Vám nebude sečteno a podtrženo!

Mirka Franková

All for Joomla All for Webmasters