Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Daham Al Hasan přijel do Dánska. Má 3 manželky a 20 dětí. Pracovat nemůže.
Muslim-Welfare

V roce 1885 přijel do Ameriky imigrant z Irska. Do deníku si zapsal: myslel jsem, že v Americe jsou chodníky dlážděny zlatem, když jsem vystoupil z lodi, zjistil jsem, že nejsou dláždené vůbec. A co hůř – ode mě se očekává, že je vydláždím.

 

 

Syrský uprchlík, Daham Al Hasan (47), který uprchl do Dánska, má 3 ženy a 20 dětí. Očekává, že dánský stát se o ně postará, on totiž nemůže pracovat. A Dánsko to bude stát hodně. Pouze finanční podpora jeho dětí bude 214,000 DKK ( 777.000 Kč) ročně.

Denmark-549704

Daham Al Hasan (47) má 3 manželky a 20 dětí. Pracovat ale nemůže.

Zatím dostal povolení, aby si přivezl jednu z jeho manželek a 17 dětí do Dánska. Původně přišel sám. Tři jeho děti jsou příliš staré na to, dostali schválení pro (automatické) sloučení rodiny.

Daham Al Hasan říká, že nemůže pracovat, ani se učit dánštinu, protože má psychické problémy, kvůli chybějícím svým dětem.

Zdroj: http://www.express.co.uk/news/world/674203/sick-work-migrant-bring-12-MORE-children-2-MORE-wives-Europe-Denmark-Syria


 

Imigrace provázela lidstvo celou historii. Ti nejšikovnější, nejpracovitější se často pokoušeli hledat své štěstí v zahraničí. Nikdy však svět nefungovat tak, že imigrant přijde, nechá se živit od starousedlíků, bude prosazovat svou kulturu, zvyky či dokonce ideologii.

Degenerace západní kultury zapříčinila, že vládnoucí třída, která žije z práce nižších tříd, dováží miliony lidí, kteří nejsou schopni ani ochotni pracovat. Kam to vede víme: degenerace a zaostávání celých států a národů. Thilo Sarazin napsal knížku Německo páchá sebevraždu, kde logicky popsal, že pokud se budou v Německu rodit především děti pologramotným imigrantům, tak Německo nemůže být německé.

Na videu níže, to samé popisuje dokonce i islámský klerik.

All for Joomla All for Webmasters