Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
David Koller je dotovaný cenzor
koller cerny

RM, 23.11.2016

 

Na facebooku se rozčílil Aleš Brichta, že mu pražský klub zrušil prostory pro koncert v rámci turné Souboj rebelů. Koncert se neodehraje v Meet Factory, ale v KD Ládví.

Příspěvek Aleše Brychty

Příspěvek Aleše Brychty

 

Že klub Meet Factory provozují hudebník David Koller, výtvaník David Černý a zpěvačka Alice Nelis je celkem známo. Co však známo není, je že se jedná o klub dotovaný daňovými poplatníky, americkou ambasádou a dalšími proislámskými organizacemi.

Snímek obrazovky 2016-11-23 v 2.29.33

Podle jejich výroční zprávy si partička pražských umělců sama vydělá 14 mil, na dotacích zkasírují 24 milionů a stejně jsou ve ztrátě 4 miliony.

15 mil utrží, 25 dostanou dotaci. Vítejte v podnikatelském světě dotovaných elit.

15 mil utrží, 25 dostanou dotaci. Vítejte v podnikatelském světě dotovaných elit.

Zajímavý pohled je i na seznam dárců a sponzorů:

Hlavní město Praha – 6.500.000 Kč je pod vedení Adriany Krnáčové (ANO). Primátorka Krnáčová, přezdívaná Krnda, je spojená s miliardářem Sorosem již od roku 1991, kdy pracovala pro Soros Center for Contemporary Arts v Bratislavě, později působila v neziskovce Transparency International, organizaci která take žije ze Sorosových peněz.

 

Ministerstvo kultury – 2.051.000 Kč vede synovec strejdy Bradyho ministr Herman. Herman je napojený přítele zavražděného kmotra Mrázka, developera Sekyru. Lidoveckého politika a mafiánského kamaráda pojí „láska k odkazu Václava Havla“. Do party prominentních pseudokřesťanských politiků ještě patří aktivista a údajný kněz Halík, Schwarzenberg a další pravdoláskaři.

 

Platforma Evropské unie pro hudbu a audiovizuální tvorbu Shape EU – pomohla skoro 9.000.000 Kč. Přesněji, EU poslala „našim elitám“ 328.089 €.

 

Ministerstvo financí, které vede sám Babiš (ANO) poslalo 2.856.847 Kč.

Americká ambasáda pod vedením velvyslance Shapira vypomohl skoro 95.000 Kč, ambasáda maličkého Izraele 75.000 Kč, Česko-německý fond budoucnosti 270.000 Kč a Vyšegrádský fond 240.000 Kč. Městká část Praha 5 pomáhá alespoň 40.000 Kč.

Dotace pro Kollera a Černého.

Dotace pro Kollera a Černého.

Dary pro Kollera a Černého

Dary pro Kollera a Černého

David Koller se vyprofiloval jako prorežimní umělec. Nazpíval oslavnou píseň o Václavu Havlovi a Pravdě a lásce celkově. Po Praze kolují historky o jeho spotřebě koksu a vozovém parku který pravidelně obměňuje.

David Černý je napojený na ministra finací Babiše (ANO), nejpozději od roku 2012, kdy od něho koupil dílo „klikující autobus“ za 9.000.000 Kč a umístil ho k administrativní budově Agrofertu. 

Umělecké dílo režimem dotovaného umělce.

Umělecké dílo režimem dotovaného umělce.

David Černý v prezidentské kampani 2013 podporoval Karla Schwarzenberga, voliči však neposlechli „slavné umělce“ a zvolili Zemana. David to nerozchodil ani po 3 letech a svůj Facebook zaplavuje urážkami jako Rejžek. Černý také na Vltavu umístil „fakáče“ ukazujícího na Hrad.

Umělec Černý nemá rád Zemana, ale má rád Babiše a jeho peníze

Umělec Černý nemá rád Zemana, ale má rád Babiše a jeho peníze

Současní režimní umělci mají finanční zázemí poskytnuté od pravdoláskařských kruhů, které čerpají peníze přímo z veřejných rozpočtů, nebo je vytunelovali v dolech na Severní Moravě, nebo je dostávají ze zahraničí. Tato umělecká fronta je přesvědčena, že jen a pouze jejich názor je ten jediný možný. Režisér Bočan vyhrožoval Martinovi Dejdarovi, že si již neškrtne, za to že podpořil Zemana.

Hudební skladatel JUDr. Franz nedávno popsal jak ho „umělecké kruhy“ profesně odstavily od všech zakázek za to že podpořil Zemana.

Jiří Suchý čelil z těchto kruhů nátlaku, protože si dolil převzít vyznamenání od prezidenta Zemana.

Aleš Brychta Zemana veřejně nijak nepodpořil, jen si dovolil mít odmítavý názor na islám a dovoz imigrantů do Evropy – Kollerovi to stačilo ke zrušení koncertu v prostorách, které mu všichni dotujeme 2.000.000 Kč měsíčně.

All for Joomla All for Webmasters