Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
DRAHOŠ SE OBÁVÁ OVLIVŇOVÁNÍ VOLEB, OSLOVIL SOBOTKU
drahoš + putin

DR, 1.12.2017

Prezidentský kandidát Drahoš si iž hledá obezličky, proč zůstane jen neúspěšným kandidátem. Všechno je mu dobré, důkazem rejdů ruských dezinformačních sil jsou pro něj nesouhlasné příspěvky na facebooku. Akademik, vědec..Co více k němu říci. Nevolitelný.

„Od premiéra se mu dostalo ujištění, že on i celá vláda si je vědom této situace a že příslušné orgány to berou vážně a konají. „Samozřejmě další detaily jsme neměli důvod rozebírat,“ uvedl Drahoš s tím, že nemá bezpečnostní prověrku.

Stejný apel jako dnes na Sobotku vznese Drahoš i na příštího premiéra, kterým by měl prezident Miloš Zeman jmenovat 6. prosince Andreje Babiše (ANO). Servery a zdroje, které podle Drahoše šíří dezinformace, zveřejní Drahošova kancelář na svém webu. Drahoš se chce obrátit i na předsedu bezpečnostního výboru Sněmovny Radka Kotena (SPD), protože i tento orgán by se měl věcí zabývat.

Přestože jsou podle něj důkazy dezinformačních kampaní těžko odhalitelné, ze své zkušenosti na facebooku je přesvědčen o tom, že „k něčemu takovému dochází“. Myslí si, že se tak děje i u ostatních kandidátů.“

 

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/drahos-se-obava-ovlivnovani-voleb-oslovil-sobotku/1557227

All for Joomla All for Webmasters