Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
EVROPSKÁ MIGRAČNÍ KRIZE: DALŠÍ MILIONY JSOU NA CESTĚ „AFRICKÝ EXODUS BIBLICKÝCH PROPORCÍ NELZE ZASTAVIT“
LAMPEDUSA, ITALY - MAY 18:  Refugees and migrants wait to be rescued from an overcrowded boat by crew members from the Migrant Offshore Aid Station (MOAS) Phoenix vessel on May 18, 2017 off Lampedusa, Italy. Numbers of refugees and migrants attempting the dangerous central Mediterranean crossing from Libya to Italy has risen since the same time last year with more than 43,000 people recorded so far in 2017. MOAS is a Malta based NGO dedicated to providing professional search-and-rescue assistance to refugees and migrants in distress at sea. Since the start of the year MOAS have rescued and assisted 3214 people and are currently patrolling and running rescue operations in international waters off the coast of Libya.  (Photo by Chris McGrath/Getty Images)

DR, 12.12.2017

„Summit Africké unie a Evropské unie (AU-EU), který se konal v Abidjanu v Pobřeží slonoviny ve dnech 29. – 30. listopadu 2017, skončil hlubokým neúspěchem poté, co 55 afrických a 28 evropských vůdců, kteří se zúčastnili akce, se nedokázali dohodnout dokonce i na základních opatřeních, která by zabránila potenciálním desítkám milionů afrických migrantů, aby migrovali do Evropy.

Navzdory vysokým očekáváním a velkolepým výrokům bylo jediným konkrétním rozhodnutím, které vyšlo z Abidžánu příslib evakuace 3800 afrických migrantů z Libye.

Bývalý šéf britského velvyslanectví v Benghází, Joe Walker-Cousins, varoval, že až milión přistěhovalců ze zemí Afriky je již na cestě do Libye a do Evropy. Snahy EU vycvičit libyjskou pobřežní hlídku byly „příliš málo a příliš pozdě,“řekl. „Moji informátoři v oblasti mi říkají, že existuje potenciálně jeden milion migrantů, ne-li už víc, co se už dostává k pobřeží z centrální Afriky a Afrického rohu.“

Předseda Evropského parlamentu Antonio Tajani uvedl, že Evropa „podceňuje“rozsah a závažnost migrační krize a že „miliony Afričanů“ zaplaví tento kontinent v příštích několika letech, pokud nebudou přijata naléhavá opatření.

Více než polovina celosvětového růstu počtu obyvatel v období do roku 2050 nastane v Africe podle nové zprávy OSN nazvané „Perspektivy světové populace: Revize z roku 2017“. Očekává se, že populace Afriky se zvýší o 1,3 miliardy, z 1,2 miliardy v roce 2017 na 2,5 miliardy v roce 2050. Od roku 2017 do roku 2050 se předpokládá, že populace 26 afrických zemí se zvýší alespoň na dvojnásobek své současné velikosti.

Afrika je v současné době nejmladším kontinentem na světě: 60% populace Afriky má míň jak 25 let, ve srovnání se 32% v Severní Americe a 27% v Evropě. 28 států EU HDP 18 miliard dolarů, devětkrát větší než celá Afrika, které HDP je 2 miliardy dolarů.“

 

https://cs.gatestoneinstitute.org/11540/evropska-migracni-krize

All for Joomla All for Webmasters