Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Extremistou snadno a rychle
extremiste2

20 politických stran, které kandidují do Poslanecké sněmovny, jsou prý extrémisté. Důvodem je prý to, že odmítají dovážet muslimy a Afričany a odmítají nadvládu EU. Tvrdí to alespoň tzv. novinář Pavel Otto.

Soudruh redaktor je plně na straně vládnoucího režimu. Kdyby nám vládli kanibolové, bude se rozepisovat o extremistech, kteří odmítají konzumovat lidská játra

Soudruh redaktor je plně na straně vládnoucího režimu. Kdyby nám vládli kanibolové, bude se rozepisovat o extremistech, kteří odmítají konzumovat lidská játra.

Soudruh redaktor Pavel Otto nás také zmiňuje. Všichni si ze školy dobře pamatujeme, že podobných „novinářů“ si každý režim sežene na každém prstě deset. Za německé okupace v letech 1939-1945 podobní zoufalci popisovali české vlastence, kteří pozvedli zbraň proti Němcům jako teroristy a extrémisty. Za socialismu zase novinářské prostitutky psali o Miladě Horákové jako „zrádkyni pracujícího lidu“, a naposledy prestitutky Jakeše a Husáka psali o Havlovi a další komunistech jako „ztroskotancích a samozvancích“ (no v tom měli zrovna pravdu).

 

Pane redaktore, my naopak vnímáme jako extremisty ty strany, které mají v programu:

  • dovoz muslimů a Afričanů, které je třeba živit, šatit, léčit a zajišťovat jim kompletní servis
  • podvolení se německému diktátu
  • toleranci k netolerantní náboženské sektě
  • omezování všech druhů svobod
Mnozí z těchto "novinářů" dostali po porážce Němců trest smrti.

Mnozí z těchto „novinářů“ dostali po porážce Němců trest smrti.

I tehdy se tito novináři cítili jako "elita národa" a brojili proti extrémistům, kteří požadovali samostatné Československo.

I tehdy se tito novináři cítili jako „elita národa“ a brojili proti extrémistům, kteří požadovali samostatné Československo.

All for Joomla All for Webmasters