Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Fandíme muslimským vládám! Těm co zabíjí islamisty!
IMHt5Q96RQG9SNcQlmIYaQ~Donald-Trump-v-avo-a-Abdal-Fatt-h-S-s

ŽM, 6.3.2017

Donald Trum přijal v Bílém domě Egypského prezidenta generála Abd al-Fattáh Sísího. Po mnoha letech vlády Husseina Obamy, který byl minimálně sympatizantem Musliského bratrstva, tímto USA vyjádřily podporu stomilionovému Egyptu.

Supporters of Egyptian President Abdel Fattah al-Sisi chant slogans as Sisi meets with US President Donald Trump at the White House in Washington, DC, on April 3, 2017. / AFP PHOTO / NICHOLAS KAMM

Egypťané ve Washingtonu DC. AFP PHOTO / NICHOLAS KAMM

V roce 2011 islamisté vyvolali v Egyptě nepokoje a přinutili odstoupit prezidenta husního Mubaraka. Tento koptský křesťan vládl této ohromné zemi dlouhých 30 let. Za jeho vlády to měli fanatičtí muslimové těžké: kdo požadoval příliš islámu, právo šaria a další islamizaci země, skončil ve vězení, či přímo v mučírně tajné policie. Islamistické povstátní v Egyptě podporovaly Husajnem Obamou vedené USA, socialistická Evropská unie a feudální diktatury z Perského zálivu. 

O rok později si pologramotná Egyptská spodina zvolila vládu Muslimského bratrstva. Ti nelenili a začali zavádět do praxe právo šaria, uvažovali o demolici Sfingy a pyramid, plánovali vypovědět mírovou smlouvu s Izraelem, likvidovali místní křesťany a měnili Egypt v totálně islámský stát.

Muslimské bratry stříleli armádní odstřelovači přímo do hlavy.

Muslimské bratry stříleli armádní odstřelovači přímo do hlavy.

V červu 2013 nařídil generál Sisi egyptské armádě sesadit prezidenta z Muslimského bratrstva Mursiho a uvěznit ho. Muslimští fanatici opět vyvolali nepokoje, ale genrál Sisi nařídil armádě tvrdý zásad a na hlavním Káhirském náměstí Tahrír postříleli odstřelovači a vojáci z vrtulníků desítky členů Muslimského bratrstva. Mířili na hlavu či na srdce. Obyvatelé Káhiry byli nadšeni, ženy nosili třička I LOVE SISI a ve volbách v červnu 2014 zvolili genrála prezidentem. Muslimské bratrstvo v Egyptě zakázali a to se přestěhovalo do Londýna. Hned v dubnu 2014 odsoudili Egyptské soudy 683 členů Muslimského bratrstva k trwstu smrti za terorismus.

Běžní Egypťané prezidenta Sisiho milují, za to že zlikvidoval Muslimské bratrstvo.

Běžní Egypťané prezidenta Sisiho milují, za to že zlikvidoval Muslimské bratrstvo.

To se samozřejmě nelíbilo fanatickému obdivovateli Muslimského bratrstva Husajnovi Obamovi. Ten pozastavil finanční pomoc Egyptu a raději ji posílal palestinskému teroristickému hnutí Hamas. Sisi si však dokázal naklonit Putina. Nyní se dočkal přijetí v Bílém domě a podpory od prezidenta Trumpa.

Islamists, members of the brotherhood, and supporters of Egyptian President Mohamed Mursi shout slogans during a protest around the Raba El-Adwyia mosque square in the suburb of Nasr City, Cairo, in this June 28, 2013 file picture. To match Special Report EGYPT-PROTESTS/DOWNFALL REUTERS/Mohamed Abd El Ghany/Files (EGYPT - Tags: POLITICS CIVIL UNREST)

Islamisté, členové Muslimského bratrstva a podporovatelé svrženého prezidenta Mursiho. Nasr City, Káhira, 28. června 2016 : PROTESTS/DOWNFALL REUTERS/Mohamed Abd El Ghany/Files (EGYPT – Tags: POLITICS CIVIL UNREST)

Islamisty je třeba eliminovat

Podobně rázně proti lidem co prsazují islám vystupovali i další vůdci muslimských zemí. Zakladatel moderního Turecka Mustafa Kemal Ataturk měl k islámu odpor.

Islám, tato absurdní teologie nemorálního beduína, je mršinou, která otravuje naše životy.

Mustafa Kemal Atatürk – Otec Turků a zakladatel moderního Turecka

 

Atatürk v Turecku zavedl ústavu, která Turkům zajišťovala možnost demokratické volby. S jedinou výjimkou : když vyhráli volby islamisté, turecká armáda jejich vládu svrhla, uvěznila a nějakou dobu vládla sama. Pak se volby zopakovali. Tento systém fungoval skoro 70 let. Jenže v 90. letech začala Evropská socialistická unie Turecku jeho vojenské převraty ( ve skutečnosti se o žádné nejednalo, protože byly v souladu s ústavou ) zakazovat, vyhrožovat a celkově se postavila na stranu islamistů. Důsledkem je zrození tureckého islamistického diktátora Erdogana, který vyhrožuje Evropě džihádem.

V Sýrii vládl dlouhé roky otec současného prezidenta Asada. I on vystupoval jako diktátor, který islamisty likviduje, zavírá a eliminuje. Díky tomu byl v zemi mír a na arabské poměry blahobyt. V roce 2011 však mezinárodní džihád rozpoutal v Sýrii válku. Džihádisty finacuje feudální Saudská Arábie a Katar, politické krytí, zbraně a zpravodajské informace jim dodával režim Husajna Obamy, Velká Británie, Turecko, Francie a většina EU. Ti označily Al Kajdu, Islámský stát a další muslimské zrůdy za bojovníky za svobodu (Freedom fighters). Naštěstí se na stranu Sýrie postavilo Rusko, které začalo podporovat Syrskou arabskou armádu ze vzduchu a nyní to vypadá, že by společně mohli pobít většinu džihádistů. Ti po stovkách prchají, velmi často do Evropy.

Chceme prosazovat podporu těm muslimským vládám, které aktivně bojují proti islamistům, chrání křesťany, blokují dovoz muslimů do Evropy a přiznávají práva ženám. Našimi nepřáteli jsou naopak země, které podporují islamisty. Mezi ně se bohužel řadí i tradiční západní země: USA, Velká Británie a Německo.

All for Joomla All for Webmasters