Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
FRANCIE – CIVILIZACE V ROZKLADU
french-muslims

DR, 11.12.2017

„Poté, co byly minulý měsíc dvě francouzské dívky zavražděny islamisty v Marseille, napsal společenský komentátor Mathieu Bock-Côté, že Francie zažívá „proces národního a civilizačního rozkladu, který se úřady rozhodly doprovázet a moderovat, bez snahy proti němu bojovat a zvrátit jej, jako by byl nevyhnutelný“. Zdá se, že má pravdu.

Předchozí francouzský prezident François Hollande se ani nepokusil o znovuzvolení, jeho nástupce Emmanuel Macron odmítá o islámu mluvit a zdá se, že akceptoval permanentní kapitulaci před strachem. Francouzská armáda neosvobodila syrskou Rakku, jak po útocích slíbila. „Francie zničí ISIS„, prohlásil Hollande po masakru v Paříži; byly to ale USA a kurdské síly, kdo osvobodil faktické hlavní město Islámského státu. Francouzské tajné služby nyní monitorují 15 000 francouzských islamistů. Na druhé straně v posledních deseti letech uprchlo z Francie 40 000 židů.

Bezpečnost obyčejných Francouzů již není zajištěna. Islamistické násilí se může objevit kdekoli a zasáhnout jak vojáky, tak civilisty. Všichni francouzští občané jsou nyní terčem ve válce, ve které je pro islámské teroristy vše dovoleno.

Na druhou stranu dosud nebyla získána zpět žádná islamistická enkláva v nitru sekulární republiky a uzavřeno bylo jen 19 salafistických mešit.

Francouzský parlament aktuálně zbavil poslanecké imunity političku Marine Le Pen kvůli tomu, že na twitteru zveřejnila fotografie obětí Islámského státu, včetně těch, na kterých je americký novinář James Foley. Tohle je Daesh!“, napsala k fotografiím, přičemž použila arabský akronym pro Islámský stát. Takže země, které Islámský stát povraždil 250 obyvatel, připravila kvůli šíření obrázků jeho obětí o politickou ochranu ženu, která již nyní potřebuje ochranu policejní, a otevírá tak dveře pro její trestní stíhání.“

https://cs.gatestoneinstitute.org/11473/francie-civilizace-rozkladu

All for Joomla All for Webmasters