Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Francouzský muslim opět zabíjel : krásnou Angličanku v Austrálii. Řval u toho Alláhu Akbar.
378937EE00000578-3755684-image-a-16_1472026224354

Australská policie vyšetřuje vraždu Mii Ayliffe-Chung (21), která byla v Austrálii jako batůžkářka s turistickým vízem. Plnila si sen a byla na cestě kolem světa. V úterý večer ji ubodal muslim Ajád (29). Před 30ti svědky, v hostelu Home Hill v  Queenslandu řval Allahu Akbar a bodal ji do obličeje, krku, břicha a celého těla. Policii později vysvětlit, že jí byl naprosto posedlý, a že ho rozčílilo, když zjistil že fotila svůdné fotografie do časopisů. Když ho policité převáželi do vězení napadl i je, tak těžce že skončili v nemocnici. Museli proti šílenému muslimovi použít pepřový sprej.

 

21-letá Mia pracovala na farmě v Austrálii

21-letá Mia (vlevo) pracovala na farmě v Austrálii

 

Obdivovatel prorokoa Mohameda Ajad byl kickboxer, který v Thajsku trénoval. Když se ho lidé pokoušeli zastavit v jeho běsnění bodl do nohy zaměstnance hotelu, 15x bodl do obličeje další Brita, který se snažil Miu zachrránit. Ten teď bojuje v nemocnici o život. Krom toho pobodal dalšího Brita a Australana.

Hrdina : Brit Tom Jackson, 30, byl 15 bodnut do obličeje, když se pokoušel zachrát Miu. Teď bojuje o život v nemocnici.

Hrdina : Brit Tom Jackson, 30, byl 15 bodnut do obličeje, když se pokoušel zachrát Miu. Teď bojuje o život v nemocnici.

Pravděpodobný vrah Ayad se s Ayliffe-Chung stali přáteli na Facebooku poté, co se přestěhovala do Home Hill, v blízkosti Townsville. Kvůli práci na farmě. Podle Facebooku vrah studoval na Lycée de la Méditerranée v La Ciotat, v jižní Francii. Týden před vraždou napsal na svůj Facebook : „mír, jednota, respekt“.

Smail Ayad, 29, se jmenuje zabiják který řval Allahu Akbar

Smail Ayad, 29, se jmenuje zabiják který řval Allahu Akbar

All for Joomla All for Webmasters