Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Hlavní body programu Bloku pro islamizaci – Obrana domova pro volby 2017.

Na programové konferenci strany Bloku proti islamizaci – Obrana domova, kterého se zúčastnila kromě Bloku proti islamizaci řada společně smýšlejících organizací, byly vytýčeny hlavní bodové priority programu a byla schválena pracovní skupina, která tento program dále rozpracuje do větších detailů. Tento program je živý a neustále je ho třeba doplňovat a upřesňovat dle aktuálních potřeb společnosti, dle potřeb a priorit jednotlivých krajů, je třeba reagovat na rychle se měnící svět kolem nás.

Jsme vlastenecká strana pohybující se kolem politického středu. Nepřipustíme diktát z Bruselu, který je proti zájmům naší republiky. Máme v tomto směru naprosto jednoznačný postoj pro nepřijímaní uprchlíků s muslimskou vírou. Jsme přesvědčeni, že je to v rozporu s naší Ústavou. Zabráníme omezování práv žen islámem a šarií. Veškerá rozhodnutí musí být posuzována jediným kritériem, že je to dobré  pro náš národ. Zákaz financování politických neziskovek z veřejných peněz. Neziskovky financované ze zahraničí v aktivitách při rozporu s naší Ústavou budou zrušeny. Zasadíme se, aby bylo dostatek peněz pro obranu a policii.

Hájíme především pracovité občany, ty, kteří vytváří hodnoty. Nezapomínáme však na ty, kteří po mnoho let hodnoty tvořili a užívající si zaslouženého odpočinku nebo naopak na ty, kteří se na povolání připravují. Ale nehájíme občany, co pracovat nechtějí a záměrně pobírají dávky od státu. Musíme taky zachytit nastupující trend průmyslu 4.0 . Nástupem tohoto trendu zvýšíme konkurenceschopnost naší společnosti a přidáme myšlenkovou přidanou hodnotu. S tím souvisí naše podpora malých a středních firem včetně analýzy dosavadní fáze EET a následně případné korekce a nezavádění dalších fází EET, především pro zemědělce, farmářské trhy apod.

 

Hlavní body našeho programu:

1. Omezení imigrace. Nepřijímání žádných imigrantů z muslimských zemí.

2. Zákaz islámu jako neslučitelného s naši Ústavou.

3. Referendum o setrvání ČR v EU.

4. Zachování praktických škola a stop nepromyšlené inkluzi. Dostupné školky.

5. Zastavení multikulturních programů a zavedení výchovy k národní hrdosti na školách.

6. Zapojení firem do procesu výuky (učni, střední školy, vysoké školy)

7. Dostupné služby a aktivity pro seniory.

8. Udržení systému úplné dostupnosti zdravotní péče

9..Zrušení poplatků za Českou televizi a Český rozhlas.

10. Omezení exekuční mafie. Podpora dostupného bydlení pro naše občany.

All for Joomla All for Webmasters