Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
HORKÁ ZPRÁVA: KANADSKÝ STÁT NEBUDE DOTOVAT STUDENTSKÉ LETNÍ BRIGÁDY, POKUD ZAMĚSTNAVATELÉ NEPROKÁŽÍ, ŽE PODPORUJÍ POTRATY!
Justin_Trudeau_applauding_810_500_55_s_c1

DR, 14.12.2017

OTTAWA 14. prosince 2017 – Liberální vláda Justina Trudeaua zakázala přístup k letním grantům pro studenty, jejichž zaměstnavatel nepodepsal dopředu „osvědčení“, že souhlasí s právem na potrat a s právy transsexuálů.

Nová kritéria obdrželi všichni poslanci a zveřejnění je, jakmile se oficiálně zahájí Kanadský letní program brigád 19. prosince 2017.

Aby zaměstnavatelé získali federální kanadské granty, musí potvrdit, že jak oni, tak i jejich organizace respektují individuální lidská práva v Kanadě, včetně hodnot zakotvených v Kanadské listině práv a svobod, jakož i dalších práv. Patří mezi ně reprodukční práva a právo nebýt vystavený diskriminaci na základě pohlaví, náboženství, rasy, národnostního či etnického původu, barvy, duševního nebo tělesného postižení, sexuální orientace nebo pohlavní identity nebo působení.

Konzervativní poslanec Brad Trost regoval: „V praxi to znamená, že musíte mít postoj liberální strany k interupci, homosexuálnímu manželství, transgendovanému právu a všem druhům legislativy v Dolní sněmovně, jinak byste byl pro tento program neoprávněným zaměstnavatelem,“ řekl Trost. „To je špatné, to je diskriminace.“

Kanaďanům „je dovoleno mít různé politické přesvědčení, než má dnešní vláda, a neměli by být propouštění, protože nesouhlasí s vládou,“ dodal.

„Druhým problémem je to, že automaticky vylučuje všechny organizace založené na víře, které vyznávají tradiční hodnoty lidského života a sexuální morálky. To zahrnuje miliony a miliony Kanaďanů, „řekl Trost.

„Stále více a více Justin Trudeau přeměňuje liberální stranu na nenávistnou antikřesťanskou skupinu. Neziskové skupiny, malé podniky a zaměstnavatelé ve veřejném sektoru mohou požádat o financování prostřednictvím programu Kanadské letní práce, aby vytvořili pracovní místa pro studenty ve věku od 15 do 30 let.

Předtím bylo na jednotlivých poslancích, aby posoudili a schválili žádosti o financování ze skupin, které se nacházejí v jejich fokusu.

 

https://www.lifesitenews.com/news/breaking-canada-wont-fund-student-summer-jobs-unless-employers-demonstrate

All for Joomla All for Webmasters