Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Policie: imám z pražské mešity je člen Al-Kajdy
SAMER DRAHOS

ŽM, 23.01.2018

Policie obvinila z terorismu tři Čechy. Jedním z nich je bývalý pražský imám Sámer Shehadeh, o nějž se již dříve zajímaly tajné služby. Dalšími jsou jeho bratr a švagrová, které policisté viní z toho, že se v Sýrii účastnili bojů v sesterské teroristické organizaci al-Káidy. Imám jim podle vyšetřovatelů v cestě pomáhal a činy schvaloval.

Omar Shehadeh, žil dříve v Mratíně ve středních Čechách, v roce 2016 vstoupil do teroristické organizace Džabhat Fatah aš-Šám, v překladu Fronta dobytí Sýrie, což je nástupnická organizace teroristické An-Nusrá, původní sesterské organizace al-Káidy.

Policie dále obviňuje čtyřiadvacetiletou Fátimu, dříve Kristýnu, která se provdala za Omara. Je to etnická Češka, nicméně konvertovala k islámu a odjela s manželem zabíjet do Sýrie. „Sama se označuje za mudžahedína v džihádu, v němž Omarovi zajišťuje aktivně zázemí bojovníka vařením, praním a společně cvičí se zbraní,“ doplňují policisté.

03687446-4

Samer Shehadeh

Třetí a klíčovou osobou je bývalý pražský imám Sámer Shehadeh. Právě jeho policisté sledovali a z jeho elektronické komunikace vědí, že odjezd bratra do Sýrie do bojů schvaloval a Fátimě pomohl do Sýrie vycestovat. Nyní se skrývá v Mauritánii. „Schvaloval bratrovo jednání, a když byla Fátima poprvé vrácena z Turecka zpět do České republiky, objednal jízdenku autobusem a dával jí rady, jak překonat turecko-syrskou hranici,“ stojí v obvinění.

Imám nám Čechům vyhrožoval již v roce 2016. Je to opůrce prezidenta Zemana a nesouhlasím s jeho odmítáním islámu a islamistů. Své extrémistické názory dokonce šířil z Českého rozhlasu.

Sámer Shehadeh a jeho bratr jsou původem Palestinci – to je ta zemička, kde si lidé svobodně zvolili teroristické hnutí Hamas do vlády a jejich velvyslanec v Praze vybouchl, když si něco chystal na ambsádě. Sámer vždy schvaloval vraždy Židů. Z Prahy odcestoval na studia islámu do Saudské Arábie a po návratu byl pražskými muslimy zvolen do vedení Muslimské obce v Praze a Islámskou nadací v Praze byl dosazen do pozice imáma pražské mešity.

Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš se opakovaně vyjádřil, že k islámu (ideologii bratrů Shehadehových) má úctu. 

Drahoš poskytl záštitu muslimské konferenci, kde se turecký velvyslanec vyjádřil, že muslimové, kteří se na islám vykašlou, by měli být trestáni. Drahoš nijak neprotestoval.

V roce 2015 Drahoš také tvrdil, že muslimové jsou nespravedlivě házeni do jednoho pytle s teroristy. Pražský imám nám tu nespravedlnost nyní ukázal. 

Všichni tři teroristé jsou hluboce věřící muslimové a věří, že konají dobro. Chtějí na celém světě nastolit islám a mír ( Dar al-Islam).

All for Joomla All for Webmasters