Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Mapa: Imigranti v Německu zabíjejí, páchají teror, znásilňují, podpalují. A Babiš se Sobotkou je chtějí dovézt k nám.
Snímek obrazovky 2016-10-13 v 2.34.40

13.10.2016, RM

Zoufalí Němci vedou evidenci kriminality ilegálních imigrantů. Nic jiného jim nezbývá, jen to evidovat. Jejich šílená kancléřka Merkelová jich jim tam přivezla miliony a zpátky je nikdo neodváží. I když se o to úřady pokusí, nastoupí na ně armáda neziskovek, advokátních kanceláří a levicových extrémistů a tuto snahu zmaří.

Do Německa loni dorazilo hodně přes 1 mion ilegálních imigrantů – většinou muslimů. V naprosté většině se jedná o mladé muže. Ti sexuálně útočí na ženy, děti, staré lidi i invalidy na vozíku, znásilňují, bijí děti původních obyvatel, přepadají a kradou, zastrašují a vyvolávají nepokoje, vydírají a napadají místní, podpalují budovy, páchají teroristické útoky pro Alláhovu slávu a také vraždí.

Na adrese : https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1_rNT3k2ZXB-f9z-2nSFMIBQKXCs si sami můžete prohlédnout mapu kriminality tzv. uprchlíků. Jenom vražd a pokusů o ně je 244. Autoři dokonce separátně evidují sexuální napadení v bazénech, rybnících a plážích obecně.

Mapa zločinů zasahuje samozřejmě i do Rakouska. Je krásně vidět, jak je dokonale ohraničena hranice zemí, které jsou prakticky bez muslimů: nás a Polska.


 

Orientace v mapě

Sexuální útoky (včetně pokusů) – fialová barva – 1330

Znásilnění (včetně pokusů) – růžová barva – 161

Útoky na děti a mladistvé – červená barva – 378

Přepadení a zlodějny – žlutá barva – 3890

Nepokoje, zastrašování, různé – zelená barva – 766

Krininální útoky – modrá barva – 2318

Žhářství – červený symbol plamene – 96

Teroristické útoky – červený trojúhelník – 53

Vraždy ( včetně pokusů ) – černý – 244

Sexuální napadení v bazánech, rybnících a jezerech – symbol vlnky – 199


 

V naší zemi žije pouze 10.000 – 30.000 muslimů, z toho je poměrně dost původních Češek, které se zamilovali do nějakého Abdula a museli konvertovat. I proto je zde klid a mír. Sobotku s Babišem to evidentně mrzí, proto chystají dovoz 6.000 imigrantů z muslimských zemí i k nám.

All for Joomla All for Webmasters