Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz

HalalČasto se na nás obracíte s dotazem, zda jsou některé výrobky produkované koncernem AGROFERT, vlastněné současným ministrem financí Andrejem Babišem, certifikované HALAL. Tato fotografie vám snad poskytne dostatečnou odpověď – je na ní 25kg balení sušeného mléka, vyrobeného firmou OLMA Olomouc, se zřetelným označením HALAL certifikace. Ani pan Babiš tak zřejmě nemá problém se sponzorováním islámu u nás, a to dokonce v míře nemalé. Takto velká balení sušeného mléka totiž nejsou určena pro maloobchod, ale putují coby surovina do dalších výrobních závodů (cukrářských, pekařských, ale i maso zpracovávajících a dalších), kde se HALAL sušené mléko stává součástí dalších výrobků či polotovarů, které si pak koncový spotřebitel kupuje, aniž by byl řádně o složení produktu informován. Je libo perníček či sušenku obsahující HALAL mléko z OLMY, nebo snad brambůrky ochucené kořenicí směsí rovněž s obsahem HALAL mléka, HALAL zmrzlinu, instantní polévku nebo paštiku obohacenou o HALAL mléko? Pan ministr Babiš

Muslimové a Sobotkova agentura Hate Free uspořádali tuto neděli oběd v mešitě. Servírovali tam samozřejmě halal potraviny. Kolem halal vzniká spousta nejasností. Rádi bychom shrnuli proč by měl být člověk, který odmítá islám opatrný a kontrolovat zda nekupuje halal potraviny.

  1. Týrání zvířat

Halal maso pochází ze zvířat zabitých bez omráčení. To odporuje zákonu Zákonu na ochranu zvířat proti týrání zvířat z roku 1992. Jenže rozhodnutí poslanců, z roku 1992, že se zvířata musí nejdříve omráčit až pak vykrvit – aby zbytečně netrpěla, přebyli úředníci na Ministerstvu zemědělství. Když dali muslimům vyjímku – povolili jim týrat zvířata z náboženských důvodů. Bylo to v roce 2010 za vlády Jana Fischera a ministra Jakuba Šebesty za ČSSD. Tihle lidé upřednostnili požadavky vyznavačů pofidérního náboženství nad právy zvířat.

  1. Placení halal certifikátu

Oříšky, čínské polévky, sušené mléko samozřejmě nezpůsobují týrání zvířat. Jenže aby se výrobce potravim mohl chlubit hala certifikátem, musí platit islámské organizaci za tento certifikát. Islimisté následně používají takto získané peníze na podporu a propagaci šíření islámu. Lze říct, že tak platíme džihád.

  1. Tlak na obchodníky

Výrobci a obchodníci s dostávají pod dvojí tlak : muslimové po nich chtějí halal certifikované výrobky, odpůrci islamizace a džihádu to zase odmítají financovat svými nákupy.

PS : podle některých znalců, logo hala na čínských a vietnamských polévkách ještě nemusí nutně znamenat, že výrobci islamistickým autoritám za certifikát skutečně platí – prostě si to tam natisknou.

All for Joomla All for Webmasters