Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Jak jednat s islamisty? Poučme se v Izraeli
Demolition-of-Palestinian-house

Facebook – Tomáš Haas, 24.5.2017

Terorismus jsme již odsoudili mnohokrát (a teď nehovořím jen o naší zemi, ale o celé Evropě), nenechali jsme se zlomit. Stejné výzvy k návratu do normálního života jsme slyšeli během let mnohokrát. Stále jezdíme prostředky hromadné dopravy, od městských autobusů a tramvají až po vlaky a letadla. Stále chodíme nakupovat, chodíme do kaváren a restaurací a chodíme do divadel a na koncerty, chodíme do kostelů a synagog.

A stále, již mnoho let, v těch vlacích, autobusech a jejich zastávkách, v nákupních centrech a na letištích, v tržnicích, v restauracích a před stadiony a kostely a synagogami vybuchují bomby sebevražedných teroristických vrahů.

My jsme opatrnější a nenecháme se zahnat k „extrémismu“.

Nepomáhá to.

Izrael nezůstal pasivní, i když stále odsuzuje terorismus a lidé žijí tak normálním životem, jak je to jen možné. Proti terorismu ale bojuje i aktivně. Je za to kritizován a odsuzován, ale ten aktivní přístup pomáhá a incidentů terorismu ubylo.

V Evropě vlády zůstávají pasivní a incidentů terorismu přibývá. Jsou stále vražednější a zbabělejší. A naše vlády stále zůstávají pasivní. Francouzi žijí již dlouhou dobu v podmínkách které připomínají válečný stav. Restrikce a omezení nejsou uplatňována proti teroristům, ale proti vlastním občanům. Media se nám, skoro bych řekl komicky, kdyby to nebylo tak smutné, snaží namluvit, že atentátníci se jmény Abdul, Mohamed či Ali, nejsou muslimskými teroristy, ale duševně vyšinutými Brity, Nory, Švédy a Němci. A duševně vyšinutí jsou díky nepochopení, xenofóbii a rasismu většinové populace.

Umírají nevinní, muži, staří lidé, ženy a děti.

Já, přiznám se, pochopení pro teroristickéh atentáty, pro pokračující masakr a jeho původce nemám. Nechápu, proč se nebráníme a proč neodsuzujeme viníky, ale ty, kdo se snaží o obranu svých občanů. Sankce a snaha izolovat je, je namířena proti Orbánovi, ne proti těm, kdo denně dopravují do našich zemí tisíce dalších lidí, kteří nejsou uprchlíky, a mezi nimiž se k nám dostávají stovky budoucích vrahů. Bojujeme s „xenofóby“, zatímco v mešitách a muslimských komunitách se rekrutují a indoktrinují budoucí teroristé.

Jediné pochopení, které od našich vlád občané očekávají, je pochopení pro je samotné. A aktivní boj proti násilí a smrti. Nechceme muslimskou Evropu, nechceme být občany druhé třídy a trpěnými hosty ve svých vlastních zemích. Pochopení pro Islám a respekt pro mírumilovné muslimy mám tam, kde je Islám doma, od našich vůdců požaduji pochopení pro jejich vlastní občany. Pochopení pro to, že naše civilizace, naše kultura a naše zvyky a tradice nepřežily tisíce let bolestného vývoje jen proto, abychom je vyměnili za civilizaci nám cizí.

All for Joomla All for Webmasters