Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Jak jsem zachraňoval potkany
1487178513216

Lubík Vlasák, 30.6.2017

Řekněme, že bydlím v panelovém domě. Když chodím po ulici, všímám si, jak občas potkani lítají po ulici a nebo se rochní v odpadkových koších, probíhají pod koly aut, piští a rvou se. I sželí se mi jich, takže každý den odchytnu 10 potkanů i když vidím, že se mohou skrýt v kanále a doslova za ocas je tahám z kanalizačních trubek, protože nesnesu představu, že by tam měli jít zpátky.

Potkani se mi doma v provizorním teráriu množí a stále přibývají, nezvládám už je živit a většina je velice agresivní, přestože jsem je umyl, odblešil a nakrmil za vlastní. Rychle a jednoduše už se jich nejde zbavit, protože nemám nic tak velkého, co by obsáhlo celou tu chlupatou masu.

Tak se rozhodnu, že jich část rozdám sousedům. Zjistil jsem ale, že abych měl doma stále stejné množství, které je v mých možnostech kontrolovat a živit, museli by si ode mne všichni sousedé odebrat každý měsíc o mnoho více, než ten předchozí. Většina sousedů se nakonec nechá ukecat a bude mě litovat, že je tam mám. Jeden soused si je bere dokonce rád, neboť to vyřešilo výdaje na živení jeho čtyř hadů. Zbylí sousedé vás s potkany pošlou do prčic s tím, že vás přece nikdo nenutil si je do bytu brát. A tak se naštvu a potkany jim schválně budu dávat v krabicích za dveře, abych neslyšel jejich držkování. Vzhledem k tomu, že už má podobný problém většina z mých sousedů, ti co objeví krabici s potkany před svými dveřmi už netuší, kdo mu ji tam nastrčil, tudíž neví, komu ji vrátit a potkany buď vrátí na ulici a nebo si je ponechá s tím, že těch 10 – 12 hlodavců přeci zvládne.

Jenže, když se situace opakuje a já stále odmítám přestat ,,zachraňovat“ další a další potkany, už jich má každý doma minimálně 100 a už mu přerůstají přes hlavu a již je musel ubytovat i v koupelně, na záchodě a v kuchyni, ačkoli mu ze začátku stačilo malé terárko v síni. Hadi byli nakonec sami sežráni svou potravou.

Je tedy správné, abych prosil sousedy, aby se mnou byli solidární, i když jsem si vše zavinil sám?

All for Joomla All for Webmasters