Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Je Hillary Clinton islamistka?
U.S. Secretary of State Hillary Rodham Clinton ajusts headphones  at Echo Moskvy radio station Wednesday morning, Oct. 14, 2009. Clinton is wrapping up a five-day tour of Europe on Wednesday with a series of informal meetings in Moscow and the Russian republic of Tatarstan aimed at helping redefine U.S.-Russian relations. (AP Photo/ Alexander Zemlianichenko)

Že je Barak Husaj Obama skoro určitě muslim je prakticky jisté. Těch důkazů je plný google. Že bude možná budoucí americká prezidentka islamistka je děsivá představa.

Islamismus je definován jako podpora muslimské identity, autenticity, obrození nebo obnovení muslimské komunity ( Fuller, Graham E. Fuller v knize The Future of Political Islam, s.21 ). Když kandidátka na prezidentku USA za Demokratickou stranu, seriózně tvrdí, že : „Aby bylo jasno : islám není náš protivník. Muslimové jsou mírumilovní a tolerantní lidé a nemají nic společného s terorismem“ tak naplňuje výše popsanou definici poměrně dokonale.

Po té co za posledních pár dní muslimové vraždili bombami v Turecku, střelnými zbraněmi všude možně po světě, nákladním autem ve Francii a sekerou v Německu, jí může brát vážně snad jen prostoduchý negramotný vesničan z Balůčistánu.

All for Joomla All for Webmasters