Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Jeden Žid za 1.027 muslimů
Islam-Judaism-2

ŽM, 05.02.2017

Gilad Šalid byl desátník v Izreaelských obraných silách – IDF. Hlídal hranice své země. Když mu bylo 20 let, komando Palestinských zabijáků proniklo přes hranici a uneslo ho na muslimská území. Únosci patřili k teroristické organizaci Hamás, která v pásmu Gazy vyhrála volby a vládne.

Premiér Netanjahu a Gilad Šalid a po jeho výměně za 1.027 muslimů.

Premiér Netanjahu a Gilad Šalid a po jeho výměně za 1.027 muslimů.

V roce 2011, pět let po jeho únosu Izraelská vláda souhlasila s výměnou Gilada za 1.027 muslimských teroristů, kteří si odpykávali tresty za zabíjení Židů. Bylo mezi nimi i několik stovek teroristů, kteří si odpykávali doživotí. I podle izraelských bezpečnostních služeb je jisté, že mnosí vězni se k zabíjení lidí opět vrátí. Rodiny obětí propuštěných muslimů s tímto krokem vlády nesouhlasili, dokonce podali žalobu k soudu. Izraelský premiér však snahu vlády o záchranu svého občana a vojáka hájil i odkazem na biblické texty.

Muslimští bojovníci z Boko Haram jsou negramotní

Muslimští bojovníci z Boko Haram jsou negramotní

Nelze si nevšimnou, že 6 milionů Židů ( v Izraeli žije ještě skoro 2 mil. muslimů a pár set tisíc křesťanů ) se úspěšně brání stovkám milionů muslimů v okolních zemích již 70 let. Kdykoliv muslimové Izrael napadli, vždy dopadla válka drtivou porážkou útočníků. Jednou stály Izraelské jednotky před Káhirou, jindy před Damaškem. V Šestidenní válce na Izrael útočili: Egypr, Sýrie, Jordánsko s podporou Iráku, Saudské Arábie, Maroka, Alžírska, Libye, Kuvajtu, Tuniskum, Súdánu a palestinských teroristů. Výsledkem bylo 21.000 mrtvých muslimů a 779 Izraelců.

Article1

I dívky z IDF mají prvotřídní vzdělání a výcvik

 

Podle měření průměrného IQ – kooficient inteligenčního potenciálů, se Izraelci svojí inteligencí vymykají svému okolí.

Ten malý zelený proužek je Izrael.

Ten malý zelený proužek na SV od Egypta je Izrael. Zdroj: targetmap.com

Proč to tak je?

Živočichové, ale i rostliny, mají dvě strategie rozmnožování a zachování svého rodu. Lidé, sloni, šelmy a mnozí další mají nemnoho potomků, kterým však věnují velikou péči a zvyšují tak jejich šance na přežití. Tyto druhy se označují za K-stratégy. Krysy, kočky a další mají rozmnožovací strategie, která se neohlíží na kvalitu potomků, ale na jejich kvantitu. Ti se označují za R-stratégy.

Druhým důvodem je islám. V naší (a Izraelské) populaci má žena právo na výběr partnera. Snaží se vybrat takového, který ji a její potomky nejlépe ochrání a zabezpečí. V islámské kultuře se právo na výběr ze strany ženy potlačené – partnera ji vyberou rodiče. Důsledkem je, že žena plodí ohromné množství potomků s mužem, který je nedokáže zabezepčit a ochránit.

Tragédií je, že vládnoucí třída dováží do Evropy muslimy po milionech, zatímco Židé se od nás stěhují do Izraele. Jinak řečeno kvalitní populaci nahrazujeme nekvalitní, ale početnou. 

All for Joomla All for Webmasters