Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Jen Praha 1 utratí 600.000 Kč za protikuřácké hlídky
55d2784db5dfa4f222303665a2e095a5

Převzato z Facebooku od Zelený Škraloup – redakčně kráceno

Jsem četl, že jak za dva týdny přijde zákaz kouření v knajpách, že z toho města a obce začínaj nervóznět.
Je chápu. Ona to není žádná prdel. Stalinističtí teroristi, co tohle prosadili, si sice mnou ruce, jak zase lidem dokázali vytunit život, ale každá mince, pokud pomineme minci möbiovu, má dvě strany.

Odbočka – neberu nekuřákům právo na nekuřáckou hospodu, ale byl bych rád, aby se kuřákům nebralo právo na hospodu kuřáckou. Obé může koexistovat. Pokud tedy dementi nezaúřadujou.
Z5.

18581598_10209357175188181_4879772276224753660_n

Radnice maj obavy, že se lidi s cigaretama budou shlukovat před hospodama, že kouř bude neohlášeně vstupovat do oken, vajgly ulehnou na chodník, povedou se řeči hlasité, a že celkově se díky tomuto sníží kvalita života, která již teď dosahuje záporných hodnot. Nějaký hodně bystrý mozek (odborně Gandža cerebrum) přišel s tím, že se ustaví patroly, které budou krotit hloučky kuřáků neorganizovaně postávajících na chodnících. Praha 1 na to šla z gruntu. Najala firmu, která to zajistí. Radnice vyčlenila peníze a sepsala, jak si ty patroly představuje. Měla by to být skupina mužů 18 – 45 let. Ve špičkové fyzické kondici. Muži schopní boje. Preferuje se zkušenost v některé ze zahraničních vojenských misí. Záznam v trestním rejstříku za násilný trestný čin je výhodou. Muži by měli být schopni týmové spolupráce, ale měli by být také schopni operovat samostatně. Znalost některého z asijských bojových sportů výhodou.
Asijským bojovým sportem se myslí to, jak zvednete nohu jak když se pes chce vychcat a myslíte, že se protivník posere. Patroly by měli tvořit muži, kteří dokáží rány přijmout, ale hlavně rozdat.

Tak. Ty krávo. To jako jsme ve válce? Si půjdu zakouřit před knajpu, aby hospodskýho nezavřeli a nějací bezmozci mě sundaj?

All for Joomla All for Webmasters