Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
JIŽ POUHÁ NAŠE EXISTENCE JE PRO DŽIHÁDISTY NESNESITELNÁ
image.ashx

DR, 7.12.2017

„Během 24 hodin v srpnu zasáhly Španělsko dva velké teroristické útoky. Džihádistická buňka zavraždila 15 lidí v Barceloně a v přímořských lázních Cambrils. V uplynulém roce bylo Německo další evropskou zemí tvrdě zasaženou ozbrojenými islamisty. Nejprve džihádista rozrazil velkým náklaďákem vánoční trh v centru Berlína a zabil 12 lidí. Potom muž třímající nůž zavraždil jednu osobu během útoku v supermarketu v Hamburku.

Jeden den po masakru v Barceloně se stal další teroristický útok ve městě Turku ve Finsku. Dvě ženy byly zavražděny na tržišti nejstaršího finského města. Džihád – ve Finsku?

Překvapení Finů z útoku v Turku komentovaly Financial Times:

„Severská země s 5 miliony obyvatel nezaujímá význačné místo v džihádistických slovních výpadech proti Západu. Navzdory tomu, že finské ozbrojené síly příležitostně podporují mise NATO v Afghánistánu a Iráku, dlouhodobý statut země jako nezúčastněná a mírumilovná ji izoloval od zpětného účinku krizí na Blízkém Východě.“

Poprvé v dějinách, v roce se 2004, se Al-Kaidě povedlo způsobit změnu režimu v Evropě po spáchání teroristických zvěrstvech v Madridských vlacích. Krátce po těchto bombových útocích se španělské volby změnily na referendum o jeho účasti v Irácké válce. Dramatické vítězství Socialistické strany bylo následováno stažením španělských vojáků z Iráku.

Pro džihádisty je dostačující tvrdit, že podle islámského učení, země, která byla jednou pod muslimskou vládou, má být navždy pod muslimskou vládou. Jako Španělsko (pro islámisty „Al Andalus“) bylo pod islámskou vládou před křesťanským znovudobytím (reconquista začala v roce 722) a pak byli muslimové vypuzeni ze země v roce 1492. Podle muslimských extrémistů Španělsko neustále patří k islámu a musí být proto znovudobyto.

 

https://cs.gatestoneinstitute.org/11511/dzihadiste-spanelsko-finsko

All for Joomla All for Webmasters