Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Jsou čeští vědci idioti? Nebo to jsou vlastizrádci propagující islamizaci kvůli vlastnímu prospěchu?
vedci

Je to již vice než rok, co naši vědci sepsali výzvu, ve které volali po přijetí VŠECH imigrantů, kteří chtějí do Evropy. Díky časovému odstupu můžeme hodnotit v čem vědci lhali (mýlili se) a v čem měli pravdu.

 

Vědci píší:

O imigrantech, lidských bytostech, se píše, jako by šlo o škodnou zvěř či parazity valící se do naší vlasti, aby vysávali sociální systém nebo rovnou vraždili a znásilňovali.

Realita:

Máme zprávy z Německa, ale s těmi si úplně vystačíme pro dokázání, že vědci lhali/mýlili se.

  1. Parazité

Do Německa v roce 2015 dorazilo 1,1 – 2 miliony ilegálních imigrantů. Ke konci března 2016 jich pracovalo asi 200. 1.099.800 – 1.999.800 jich je na sociálních dávkách = živí je Němci.

Zda-li měli naši vědci pravdu, posuďte sami, bojíme se trestního stíhání. Za slova o parazitech režim Merkelové odsoudil zakladatele Pegidy Lutze Bachmana k obří pokutě.

 

  1. Přišli aby vraždili

Ilegální imigranti v Německu spáchali 244 vražd, či pokusů o vraždu a 53 teroristických útoků. Ve Francii, v listopadu 2015, při vražedném tour pobili 130 lidí za jediný den – ne všichni ze zabijáků přišli s touto poslední imigrační vlnou, někteří ve Francii žili delší dobu.

Vědci lhali/mýlili se.

 

  1. Přišli aby znásilňovali

Ilegální imigranti v Německu znásilnili 161 žen a dětí, sexuálně zaútočili na 1.330 dalších lidí a bazénech a rybnících sexuálně obtěžovali dalších 199 žen a dětí.

Vědci lhali/mýlili se.

 

  1. Škodná zvěř

Zda-li měli naši vědci pravdu, posuďte sami, bojíme se trestního stíhání. Za slova o parazitech režim Merkelové odsoudil zakladatele Pegidy Lutze Bachmana k obří pokutě.


Muslimové jsou házeni do jednoho pytle s teroristy, bez ohledu na … nepřebernou rozmanitost náboženských směrů, které vyznávají.

Islám je jenom jeden. Mohamed byl jenom jeden. Korán je jen jeden. Šaria je jenom jedna. Vědci zde ale mají částečně pravdu. Sunnité jsou ti ortodoxnější, je to naprostá většina všech muslimů 85 – 90%. Šiité uznávají za imáma pouze následovníky Alího (zeď Mohameda) a tvoří většinu pouze v Iránu, Bahrajnu a Azerbajdžánu. Pravdou je, že šiité skoro nepáchají teror, naopak tvoří častý cíl sunnitů


Všem, kdo v Evropě hledají útočiště, by mělo být zajištěno bezpečí a důstojné zacházení.

Vědci se zbláznili?! Na světě žije cca 1,6 miliardy muslimů. V Africe žije 650 milionů lidí za méně než 2 USD denně. Na celém světě se jedná o 3 miliardy lidí chudších než 1.500 Kč/měsíčně. Každý rok se podle OSN narodí 80.000.000 nových chudáků, kteří budou muset žít za 1.500 Kč měsíčně! V EU žije jenom 500 milionů lidí, z toho je pracuje sotva polovina. Z této poloviny možná polovina skutečně něco vytváří, zbytek jsou politologové, sociologové či gendroví odborníci. Kolik dalších lidí může uživit 120 milionů skutečně pracujícíh?

Vědci jsou úplně mimo – je to nemožné.

Doporučuji přednášku Roye Becka na YouTube s českými titulky. Za 6 minut je to jasné každému.


Svoboda slova patří k tomu nejcennějšímu, co máme. Užívejte ji zodpovědně a citlivě.

Odporná floskule! Vědci žádají media o autocenzuru a zamlčování reality. Na kolik je média poslechla si dokážeme představit, když sledujeme zprávy TV Nova či Bakalovi ČT.


Nenechme se manipulovat podvodníky, kteří do nás zasévají falešné důvody ke strachu.

Odporná floskule! Vědci žádají veřejnost, aby nevěřila realitě, nevnímala, že ve Francii už víc než rok platí vyjímečný stav, že v Německu už „uprchlíci“ přepadli a oloupili či okradli skoro 4.000 lidí.


Pamatujme, že čím více je zpráva šokující či děsivá, tím dále bývá od pravdy

Zprávy o tom, že muslimové v pařížském klubu Bataclan svým obětem řezali genitálie i hlavy, vylupovali oči, ženy bodali do genitálií dlouho francouzská vláda tajila. Až v červenci o tom informoval Washington Times:


 

Co se islámu týká, ani ta nejšílenější zpráva, bohužel, není dost nepravděpodobná. Vždyť vzor všech muslimů, pedofil Mohamed, byl sám ze všech nejkrutější!

Kniha PODVOLENÍ, kterou napsal Michel Houellebecq,  popisuje ovládnutí Francie islamisty v blízké budoucnosti. Není náhoda, že autor ji zasadil do prostředí elitních vědců a vysokoškolských profesorů na Sorboně. Naprosté většině z nich islamizace náramně vyhovuje.

All for Joomla All for Webmasters