Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Keller ( nez. za ČSSD), Niedermayer (TOP 09) a Štětina (exKSČ, nyní TOP 09) hlasovali pro odzbrojení občanů Evropy
europoslanci zbrane

ŽM, 15.3.2017

Evropský parlament v Bruseli odhlasoval odhlasoval omezení práva na držení zbraní bezúhonnými občany Evropy. Co všechno nám vládnoucí režim od roku 2018 zakázal jsme psali zdeNyní jsme získali i přehled jak hlasovali čeští europoslanci.

17309591_1492305250793430_5947133666078302544_n

Nejdříve se hlasovalo o zamítnutí celé směrnice. Všichni čeští poslanci, kromě Luďka Niedermayera (TOP 09) byli pro. Toto usnesení neprošlo, tak se hlasovalo o přijetí směrnice. Naprostá většina našich zástupců byla opět proti. Výjimkou byli pouze Štětina (TOP 09), Keller (ČSSD) a Niedermayer (TOP 09) se zdržel.

Jaromír Štětina (krycí jméno Plavec) je fanatický socialista. Za socialistického režimu před rokem 1989 byl aktivním členem KSČ a podle mnoha svědectví agentem tajné policie StB. Nyní, když se vítr otočil, je nadšeným zastánce Evropské socialistické unie, ukrajinských neonacistických batalionů jako Azov a islamizace Evropy.

stetina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luděk Niedermayer je nadšeným zastánce ideologie Václava Havla – vlády elit, tzv. nepolitické politiky. Havel ho jmenoval do Rady ČNB, později dokonce guvernérem ČNB. Jeho protičeské postoje se projevily tím, že rozprodal zlatý poklad ČNB za nejnižší možnou cenu. Zlato tehdy skoupili především Čína a Rusko. Spolupracuje s hlásnou troubou havloidů, s týdeníkem Respekt, který vydává nechvalně známý Bakala a Karel Schwarzenberg.

Jan Keller je sociální demokrat. I když v minulosti zastával relativně rozumné názory na imigraci islamistů do Evropy, nyní se naplno projevily jeho krajně levičácké sklony.

All for Joomla All for Webmasters