Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
KOLIK JE MUSLIMŮ V EVROPĚ? PRŮZKUM PEW SKUTEČNÉ POČTY PODCEŇUJE.
PAL67ae57_muslo

DR, 24.12.2017

„Demografická kalamita, před níž stojí Evropa, je však dokonce horší než uvádí zpráva Pew. Kritická analýza údajů ukazuje, že výpočty Pew současné muslimské populace v klíčových evropských zemích jsou částečné a neúplné – a v některých případech nepřesné. Výsledkem toho je, že základní odhad od institutu Pew, který odhaduje počet muslimů v současné době v Evropě – podle kterého budou vypočítány budoucí projekce jejich počtu – byl podceněn nejméně o pět milionů muslimů, jejichž přítomnost v Evropě výrazně zvýší budoucí velikost muslimské populace na kontinentu.Základní odhad od institutu Pew, který odhaduje počet muslimů v současné době v Evropě – podle kterého budou vypočítány budoucí projekce jejich počtu – byl podceněn nejméně o pět milionů muslimů.

  • Údaje UCIDE, které předpokládají, že v současné době se nachází přibližně 750 000 dalších muslimů ve Španělsku, se kterými odhad Pew nepočítá, jsou ve Španělsku široce uznávány jako nejpřesnější hodnocení počtu muslimského obyvatelstva v této zemi. Zůstává nejasné, proč Pew nezmínil zprávu UCIDE ve své zdrojové příloze.
  • V Německu se Pew „rozhodl nezapočítávat“ milión muslimských žadatelů o azyl, kteří přišli do země v roce 2015/2016, protože „neočekávají, že dostanou status uprchlíka“.
  • Zpráva Pew zcela ignoruje klíčovou otázku, jak bude Evropa integrovat desítky milionů muslimských migrantů, jejichž hodnoty – včetně antisemitismu, polygamie, mrzačení ženských pohlavních orgánů a násilí ze cti – nelze sladit s evropskými hodnotami, které jsou založené na židovsko-křesťanském a liberálně demokratickém dědictví.

Ve Francii Pew odhaduje současnou muslimskou populaci na 5 720 000, ale připouští, že „Francie neměřila náboženství v celostátním sčítání lidu od roku 1872.“Nicméně Pew ujišťuje čtenáře, že „je nicméně stále možné měřit náboženskou identitu a praxi ve Francii“.

Nikdo ve skutečnosti nezná přesný počet muslimů ve Francii. Je však známo, že miliony muslimů ve Francii jsou trvale ukrytí z oficiálních statistik. Francouzský analytik Yves Mamou vysvětluje:

„Toto číslo [šest milionů] nezohledňuje ani muslimskou populaci, která emigrovala do Francie ze severní Afriky v 60. a 70. letech a pro demografy, jejich vnuci a pra-vnuci nejsou považováni za přistěhovalce. Tito muslimové – kteří jsou spíše integrováni do statistik jako francouzští občané s francouzskými rodiči – jsou ve skutečnosti muslimové, ale pod statistickým radarem.“

 

https://cs.gatestoneinstitute.org/11595/kolik-muslimu-evrope

All for Joomla All for Webmasters