Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Köln: Uprchlík podpálil 14ti letou dívku v McDonaldu. Byl to fanoušek Islámského státu.
Presentation1

16.10.2018

V pondělí krátce po obědě se zastavil provoz na Hlavním nádraží v Kolíně nad Rýnem. Důvodem bylo, že tzv. uprchlík ze Sýrie hodil molotův koktejl na mladou dívku v občerstvení McDonald. Merkelové režim jeho identitu tají a policie tvrdí, že útok s ničím nesouvisel, že uprchlík byl psychicky nemocný, že o něm policie věděla a že se Němci musí semknout…

Útočník nejdříve vykřikoval výhrůžky v arabštině. Pak hodil zápalnou láhev a zapálil nohy a boty mladé dívce, která tam šla na oběd. Požár spustil protipožární alarm na nádraží a to upozornilo policii a hasiče. Následně, pachatel, pravděpodobně se zbraní v ruce, uprchl do lekárny kde se ukryl v kanceláři. Na mladou ženu, která tam zrovna byla navěsil tlakové láhve s plynem a držel ji jako rukojmí.

Turisté z civilizovaných zemí jako je Čína, si udělali ze schodiště Kolínského dómu hlediště a pozorovali německý multikulturalismus.

Turisté z civilizovaných zemí jako je Čína, si udělali ze schodiště Kolínského dómu hlediště a pozorovali německý multikulturalismus. T. Schmuelgen/Reuters 2018 (digitální fotografie)

Policejnímu vyjednavači řekl, že je sympatizant chalifatu – Islámského státu. Policejní ředitel Klaus Rüschenschmidt uvedl, že džihádista požadoval kufr a cestovní tašku, protože svá zavazadla nechal u McDonalda, když prchal. Požadoval aby ho policisté propustili a dopravili do Sýrie.

Vzhledem k tomu, že ohrožoval život rukojmí, protože držel připravený zapalovač u láhve s benzínem u hlavy oběti, police po třech hodinách vyjednávání zaútočila. Odpálila dva omračující granáty, vtrhla do místnosti a muslima potřelila. Operace trvala jenom několik minut.

Zdroj

Zasahující měmecké policejní jednotky připomínají zvláštní komanda z válečných zon.

Zasahující měmecké policejní jednotky připomínají zvláštní komanda z válečných zon.

All for Joomla All for Webmasters