Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Výbor Kongresu USA: FBI manipulovala s vyšetřování ruského vlivu
Snímek obrazovky 2018-02-03 v 9.49.28

ŽM, 3.2.2018

Americká levičácká média už více než rok tvrdí, že Trump je zvolen díky tomu, že Rusové – konrétně Putin, ovlinili americké volby. Od nich to přebírají lokajská média v zahraničí, u nás typicky Česká televize a bakalovi presstitutky. Kontroverzní politik Jiří Drahoš, který se neúspěšně ucházel o funkci prezidenta, dokonce veřejně tvrdil, že Rusové ovlinili i naše parlamentní volby v říjnu 2017 a zvolili Babišovo hnutí ANO.

Výbor pro kontrolu tajných služeb kongresu Spojených států nyní zveřejnil vlastní zprávu o metodách vyšetřování FBI. Z ní vyplývá, že za FBI vyšetřoval Trumpa a ruský vliv na volby, někdejší britský špion Christopher Steel, který nebyl a ani nemohl býz objektivní. Jeho totiž platila krajně levicová Demokratická strana, jejíž kandidátku Hillary Clintonová ve volbách prohrála. Clintonová totmuto „nezávislému“ vyšetřovateli zaplatila 160.000 USD a nezávislá FBI následně s jeho vyšetřovacími závěry zacházela jako s nezávislými.

Na počátku tohoto týdne, kdy již bylo jasné že zpráva bude zveřejněna, začali pad hlavy. Náměstek ředitele FBI Andrew McCabe, který loni FBI krátce jako úřadující šéf vedl, v pondělí s okamžitou platností odstoupil z funkce.

FBI i další organizace jsou po osmi letech vlády Husajna Obamy prolezlé lidmi blízkými Demokratické straně. Prezident Trump tyto neviditelné hráče označuje jako „washingtonské bažiny“ či deep state.

Celá zpráva je ke stažení zde.

All for Joomla All for Webmasters