Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Kosovské speciální jednotky vpadly do srbských vesnic v Kosovu. Srbská armáda se přesouvá k hranicím.
D7pjwG7XoAAs_u_.jpg-large

28.5.2019

Kosovské speciální jednotky dnes ráno vpadly do několika vesnic na srbských územích v Kosovu. Přepadly policejní stanice v obcích Mitrovica a Prizren. Po přestřelce jsou hlášeny minimálně dva zranění útočníci v obci Zubin Potok. Albánci použili i granáty se slzným plynem. Zajali rovněž ruského pracovníka OSN, které také zranili a nyní ho drží v nemocnici. 

V Srbsku zasedá parlament a premiér má odpoledne přednést řeč k národu. Již nyní však oznámil, že Srbsko bude chránit své občany žijící v Kosovu a srbská armáda má pohotovost. Al Jazeera hlásí i přesuny srbských vojsk v blízkosti hranic s okupovaným územím.

IMG_1917 2

Kosovo je narkostát, který pomohli vytvořit levičáci z americké vlády, konkrétně bývalá ministryně zahraničních věcí Albrightová, pžezdívaná Balkánská řeznice. U nás jim tom sekundoval Václav Havel, který obhajoval bombardování Srbska jako „humanitární“. Albrightová v Kosovu následně vydělala obrovské jmění díky levným nákupům mobilních operátorů a jejich následným prodejem. Kosovo je také nástupištěm radikálního islámu do Evropy. 

IMG_1915

IMG_1912

D7pj5gJWkAIzJwN.jpg-large

IMG_1916

All for Joomla All for Webmasters