Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
KVŮLI MUSLIMSKÝM ÚTOKŮM PŘESTANOU NĚMEČTÍ ŽIDÉ NOSIT KIPPOT
paris-jewish-boy-400x267

DR, 2.12.2017

Důsledkem bezprecedentní migrace muslimů je vzestup antisemitismu. Islámský antisemitismus ten je přímo v Koránu.
Angela Merkelová Hitlerův sen realizuje – Judenrein Germany, Judenrein Europe.

Členové malé židovské komunity v západoněmeckém městě Bochum oznámili v listopadu, že přestávají kvůli útokům muslimské mládeže nosit Kippot. „Němci víc než všichni ostatní lidé v Evropě by měli pochopit, co začíná s Židy nikdy  Židy neskončí,“ řekl Rabbi Abraham Cooper, přidružený děkan centra Simon Wiesenthal.

Německo bude tuto otázku řešit v souvislosti se „snahou německých orgánů o začlenění nových osob do německého života a hodnot“, řekl německý ministr spravedlnosti Heiko Maas. „Německé orgány, vedení církve a nevládní organizace mají morální povinnost zajistit, aby němečtí židé v 21. století nikdy nemuseli na ulicích Německa skrývat svou židovskou identitu,“ dodal.

Cooper uvedl, že o jakýkoli vládních snahách v boji proti antisemitismu mezi muslimskými komunitami ve Spolkové republice od svého setkání v roce 2014 s Maasem neslyšel.

Německá zpravodajská stanice Radio Bochum oznámila 16. listopadu, že zástupce komunity uvedl, že členové na veřejnosti přestávají nosit kippot, protože jsou běžně napadáni a uráženi, když je na veřejnosti identifikují jako Židy.

„Muslimští mládež napadá lidi kvůli židovské víře“, uvádí článek.

Bochum je průmyslové město ve státě Severní Porýní-Vestfálsko s počtem obyvatel téměř 365 000. Bochumova židovská komunita, která zahrnuje města Herne a Hattingen, je více než 1000 ….

V komentáři k zprávě Radio Bochum, Ali Utlu, turecký bývalý muslimský aktivista v Německu, tweeted svým více než 19 000 následovníkům: „Jaká hanba 72 let po Šoa.“

Bochum byl ohnisko pro anti-israelskou nenávist. V roce 2014 pochodovalo na radnici zhruba 120 aktivistů, kteří zpívali „Izrael, vrah dětí“ a „Allahu Akbar“. 

HTTPS://PAMELAGELLER.COM/2017/11/GERMAN-JEWS-MUSLIM.HTML/

All for Joomla All for Webmasters