Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Levičáci, komunisti a vítači muslimů se množí na vysokých školách. Podporují i feťáky z Kliniky.
zima

RM, 28.11.2016

 

Nedávno jsme psali o vysoké škole UMPRUM a její indické houseparty při české hymně. Zda-li býval pan rektor Smetana také členem KSČ z internetu zjistit nejde.

Funkcionář SSM a kandidát členství v KSČ, rektor Masarykovi univerzity souruh Bek

Funkcionář SSM a kandidát členství v KSČ, rektor Masarykovi univerzity souruh Bek

Jisté je, že levicovým extrémistou je rektor brněnské Masarykovy university Bek. Ten nestihl do Jakešovi strany vstoupit, byl pouhým kandidátem, pak přišel listopad 1989 a levičáci se začali maskovat. Předtím zastával významné funkce v Socialistickém svazu mládeže. Dnes je velice aktivní v odporu „kavárny“ proti prezidentovi Zemanovi, dokonce mu zakázal vystoupit na půdě školy.

15192593_1007883592672939_8856175469224873839_n-2

Komouši, socialisti, síť revolučních buněk, EU, anarchisti, havlisti … my jsme jedna rodina

Dalším levičákem ve vedení vysokých škol je soudruh Tomáš Zima. Je to to rektor naší největší a nejstarší Karlovy university. Tento soudruh vstoupil do KSČ hned jak mu bylo 18, v roce 1983 a vystoupil okamžitě v roce 1990. Od té doby se angažuje pro novou evropskou levici, pokrokářské elity, socialistickou EU a proti českým národním zájmům. V roce 2014 sice prohlásil, že vajíčka by se se na prezidenta házet neměla, svá slova však vzal brzy zpátky a dokonce se za ně omluvil

Snímek obrazovky 2016-11-28 v 11.16.53

Univerzita Karlova pěje chválu na sqat Klinika

Kolegové z IVCRN nyní zjistili, že Univerzita Karlova vyloženě podporuje levicové extrémisty ze sqatu Klinika. Tito feťáci jsou uvedeni ve zprávě Ministerstva vnitra o extremismu, v minulosti útočili na restauraci Řízkárna, jejich sympatizanti zapálili policejní auto, jeden z klinikářů Lukáš Borl je celostátně hledaný zakladatel Sítě revolučních buněk. Letos na jaře je ocenila Nadace Charty 77, která organizuje charitativní sbírku Konto Bariéry.

Letos v dubnu soudruh rektor Zima Ocenil i studentské hnutí za solidaritu, ocenění za pomoc s dovozem imigrantů a proimigrační propagandu. Tento studentský spolek vzešel právě s extremistické Kliniky.

Sobotka je další fanoušek "dobrovolníků" co se snaží do ČR dovézt muslimy.

Sobotka je další fanoušek „dobrovolníků“ co se snaží do ČR dovézt muslimy.

Dalším fanouškem spolků, které se angažují v dovozu islamistů do ČR je i premiér Sobotka. V listopadu 2015, v době kdy prezident Zeman slavit státní svátek s odpůrci islámu, Sobotka přijímal levicové extremisty v Kramářově vile a děkoval jim za dobře vykonanou práci.

All for Joomla All for Webmasters