Napište nám:info@blokprotiislamizaci.cz
Levičáci v dubnu ztratí i Francii! Zbyde jim už jen führerka Merkelová.
sasa uhlova

RM, 29.11.2016

Globalisté, neomarxisté, levičáci, socialisti, či jak jim chcete říkat, dostanou ve francouzských prezidentských volbách zase přes své pokrokářské pazoury. A dobře to vědí, alespoň podle toho co píše Saša Uhlová, dcera ombudsmanky Šabatové na Facebook.

François Fillon, pravděpodobný francouzský prezident

François Fillon, pravděpodobný francouzský prezident

Francouzská Republikánská strana si jako svého kandidáta vybrala konzervativního katolíka Françoise Fillona. S největší pravděpodobností se právě on utká s předsedkyní Národní fronty Marine Le Penovou. Že je Marine xenofob, nácek a rasista nám Česká televize vysvětluje již asi 10 let. Jenže sluníčkářům se nebude líbit ani Fillon, který voličům slibuje skoro to samé jako Le Penová: boj proti radikálnímu islámu, zastavení imigrace, konec sankcí proti Rusku, podporu tradičních křesťanských hodnot, namísto sňatků dvou mužů. Oproti Le Penové, však chce aby Francie zůstala v Evropské unii. Fillon je obdivovatelem Margaret Thacherové, chce liberalizovat francouzský pracovní trh a odmítá dávat cizí děti homosexuálům.

Marine

Janě Borkovcové z BPI se její přání mít fotku s prezidentkopu Francie spíš nesplní

Podle průzkumů by nyní Le Penová v prvním kole získala 26%, Fillon 24 a socialisté Hollande či Valis 9%. Ve druhém kole by prý vyhrál Fillon….chcete-li věřit „odborníkům“, kteří říkali, že Killary Clintovová v USA vyhraje na 95%, či že Británie z EU nevystoupí.

 

Ještě v prosinci pravděpodobně Rakušané zvolí za prezidenta dalšího xenofoba, nácka a rasistu Norberta Hofera a rakouským Zeleným, Socialistů a Eurolidovcům zůstane jenom ostuda, protože první pokus o volbu zfalšovali, při druhém nesehnali kvalitní lepidlo na volební obálky a při třetím prohrají. Svými podvody změnili rakouské poměry v africké.

 

V březnu 2017 se konají volby v Holandsku, kde se očekává vítězství Geerta Wilderse. Tento politik se nebojí říci, že stejně jako my, islám v Holandsku odmítá jako celek. Holandský socialistický režim ho nyní soudí, za to že řekl, že v Holandsku by mělo žít méně Maročanů. Režim mu hrozí pokutou 5.000 €. Problém je, že to samé si myslí i 7 milionů Holanďanů.

Že prograsivistické "elity" prohrávají tuší i známý práskač Čulík

Že progresivistické „elity“ prohrávají tuší i známý práskač Čulík

Není náhoda, že německá prorežimní média píší po 70 letech o německém kancléři, že je vůdcem (slovu Führer se dokáží vyhnout) jako VŮDCI svobodného (rozuměj socialistického) světa.

All for Joomla All for Webmasters